Lenovo A7000 lcd displej + dotykové sklo

40.00 29.00

Lenovo A7000 lcd display + dotyková plocha

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 5463102 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo A7000 lcd displej + dotykové sklo

Poctivá stredná trieda od spoločnosti Lenovo dostala číselné označenie A7000. Aj tento model sa drží novej stratégie ponúknuť čo najlepšie hardwarové vlastnosti za najnižšiu cenu. Kvôli tomu bol ako hlavný čipset osadený Mediatek 6752 s ôsmimi jadrami na takte 1,5GHz a grafikou Mali T760.

V spojení s 2GB operačnou pamäťou tento hardware zabezpečí plynulý chod všetkých aplikácií a hier, aké by ste mohli na svojom smartphone používať, a to aj v prípade, že budete zároveň pracovať s multitaskingom. Android bol navyše doplnený o  nadstavbu od Lenova, ktorá neprináša len grafické, ale aj funkčné zmeny naprieč celým prostredím.

Kladne sa dá hodnotiť aj rozhodnutie použitia hardwarových kapacitných tlačidiel pod displejom. Budú tu vždy dostupné a zbytočne nezaberajú cenné miesto na displeji. Ten má malé rámčeky a uhlopriečku 5,5“. LCD Displej využíva technológiu IPS a disponuje rozlíšením 1 280 x 720 pixelov.

Aj napriek tomu, že hodnota 8MPx u fotoaparátu nijak neohromí, opak môže byť pravdou. Optika má totiž výbornú svetelnosť f/2.2 a snímky teda neobsahujú takmer žiadny digitálny šum a sú čisté a verné. Nechýba ani niekoľko režimov, ako napríklad HDR, panoráma alebo scénický režim. Niektorých užívateľov môže potešiť aj vymeniteľná batéria a s ňou aj zadný kryt.

Ak sa Vám rozbil displej alebo dotykové sklo, nevzdávajte sa kvôli tomu všetkých týchto funkcií. Poškodený diel vymeňte za nový.

Displejdotykové sklo sú kompatibilné so všetkými modelmi Lenovo A7000.

Lenovo A7000 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha Lenovo A7000
  • Lenovo A7000 LCD Displej
  • LCD Lenovo A7000
  • Lenovo A7000 displej
  • Lenovo A7000 dotykový displej
  • Dotykové sklo Lenovo A7000

Pre daný servisný diel pre Lenovo A7000 poskytujeme záruku 2 roky. Odstránenie zadného krytu poodhalí skrutky, ktoré držia konštrukciu pokope. Po ich vyskrutkovaní sa odhalí zvyšok smartphonu a celková výmena je teda jednoduchá. Aj napriek tomu ale postupujte s rozvahou podľa priloženého videa.

Po osadení nového displeja smartphone zložte do pôvodnej podoby a skrutky vráťte na ich miesto. Potom už vaše Lenovo A7000 môžete používať tak, ako predtým.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo A7000 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.