Popis

Dotykové sklo ZOPO ZP580

Zopo ZP580 predstavuje smartfón so slušným vybavením za prijateľnú cenu. Nie je to úplne tak kúsok pre technologických fajnšmekrov, pre bežného používateľa však jeho parametre úplne postačujú. Disponuje kompaktnými rozmermi aj vďaka uhlopriečke, ktorá meria len 4,5-palca a displej ponúka QHD rozlíšenie a výbornú čitateľnosť aj na priamom slnku.

Procesor ponúka výkon v podobe dvoch jadier dosahujúcich frekvenciu 1,3 GHz. Operačná pamäť je vybavená 512 MB kapacitou, nemôžete tu teda očakávať možnosť extra širokého multitaskingu. Vstavaná pamäť poskytuje len 4 GB pamäte, môžete ju však rozšíriť pamäťovou kartou až do veľkosti úctyhodných 64 GB. Fotoaparáty umožňujú zhotovovanie snímok z prednej aj zadnej časti.

Vzadu disponuje 5 Mpx snímačom s podporou digitálneho zoomu, automatického zaostrovania a doplnku v podobe LED blesku pre bezproblémové fotografovanie v zhoršených svetelných podmienkach. V prednej časti sa potom nachádza 2 Mpx šošovka umožňujúca snímanie populárnych selfíčok. S operačným systémom Android 4.2 si môžete užívať dlhé hodiny zábavy s nespočetným množstvom hier a aplikácií, ktoré sú dostupné na stiahnutie.

Rozbili ste na vašom smartfóne Zopo ZP580 dotykové sklo a premýšľate, či ešte smartfón zachrániť kúpou nového alebo si rovno zaobstarať nový telefón? Verte, že investovať do náhradného skla sa oplatí a tak odporúčame zvoliť prvú možnosť.

Pozrite sa, priamo pre vás máme v ponuke úplne nové dotykové sklo, s ktorým bude váš telefón opäť žiariť ako nový. Navyše ho ponúkame lacno a neutrpí ani vaša peňaženka. Technicky zdatnejší používateľ zvládne jeho výmenu za pomoci nasledujúceho videa v pohodlí domova bez toho aby musel niekam chodiť.

Zopo ZP580 môžete nájsť pod názvom:

  • Zopo ZP580 výmena
  • Zopo ZP580 digitizer
  • Dotykové sklo Zopo ZP580
  • Zopo ZP580 Dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre Zopo ZP580  poskytujeme záruku 2 roky.Ak chcete predísť komplikáciám, odporúčame vám navštíviť servisné stredisko kde vám dotykový displej na počkanie za pár minút vymenia.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Zopo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.