logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Xiaomi Mi6 3. časť

Xiaomi Mi6 3. časť

Značka Xiaomi sa vyšplhali na vrchol za naozaj krátky čas. Rovnajú sa najšpičkovejším smartfónom od výrobcov ako je napríklad Samsung. Odkedy prerazili na trhu predvádzajú svoje čoraz kvalitnejšie zariadenia za naozaj dostupnú cenu. Zariadenia však dokazujú, že vyhovejú aj tým najnáročnejším užívateľom. Jedným z takýchto smartfónov je aj model Mi6, ktorý naozaj stojí za pozornosť.

Pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si tento smartfón v balíčku spolu s ním očakávajte rýchlo nabíjačku s USB C káblom, redukciu z USB C na 3,5 mm jack a navyše gumený ochranný kryt pre vaše zariadenie.

Xiaomi Mi6 je zariadenie, ktoré vás osloví už pri prvom styku. Jeho čierne prevedenie pôsobí veľmi elegantne a štýlovo. Patrí medzi väčšie a ťažšie kúsky, no komfort pri zaobchádzaní s ním to vôbec neznižuje. Vďaka jeho zaobleným stranám sadne do ruky ako uliaty, možno lepšie ako niektoré hmotnostne ľahšie mobily.

Pri pohľade na prednú stranu zariadenia si môžete prezrieť 5,15 palcový displej. Nad displejom sa veľmi klasicky nachádza notifikačná LED dióda, telefónny reproduktor, senzory. Na spodnej strane, pod displejom sa nachádza snímač odtlačku prstov, ktorý je veľmi presný a nerobí problémy. Po bokoch tohto tlačidla sa nachádzajú dve kapacitné tlačidlá, ktoré spĺňajú funkciu späť a multitaskingu. Pokiaľ vám však táto kombinácia funkcií nebude vyhovovať hravo si ju vo svojom zariadení môžete vymeniť.

Zadná strana je tiež veľmi atraktívna. Ako sme už spomínali v úvode článku, zadná strana je príjemne a komfortne zaoblená. Nachádza sa na nej duálny fotoaparát a LED blesk.

Rozloženie ostatných prvkov po stranách telefónu vás pravdepodobne neprekvapí, keďže je pomerne obyčajné. Spodná hrana smartfónu poňala hlasný reproduktor a tiež USB C konektor, ktorý fanúšikov 3,5 mm jacku veľmi nepoteší. Po pravej strane sa nachádza ovládanie hlasitosti a tlačidlo pre odomykanie a slot pre sim karty je umiestnený na ľavej strane. Toto zariadenie ľahko pojme dve nanos im karty, no ako sme možno zvyknutý z ostatných telefónov, tak tu sa miesto pre micro SD kartu nenašlo.

Menšie nedostatky sa na tomto zariadení bohužiaľ nájdu, no je ľahko porovnateľné so zariadeniami, ktoré sú už dlhé roky medzi špičkami.

By | 2018-07-06T10:15:26+00:00 august 3rd, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies