logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Xiaomi Mi6 2. časť

Xiaomi Mi6 2. časť

V predošlom článku sme si predstavili konštrukciu a vybavenie tohto mobilného zariadenia od spoločnosti Xiaomi. Teraz si predstavme displej, ktorý nezaostáva za žiadnou konkurenciou a závidieť mu ho môže veľa iných smartfónov. Ako sme si už spomenuli spoločnosť Xiaomi pri tomto modeli použilo veľkosť 5,15´´ namiesto 5,5´´ ako sme pri mnohých zariadeniach v poslednej dobe zvyknutý. Displej je typu IPS. Je naozaj špičkový. Pozorovacie uhly sú výborné, tiež vyváženie bielej, kontrast a aj prispôsobenie pozorovaniu na priamom slnku naozaj nejde kritizovať. Displej tiež chráni 2,5 D sklo, ktoré je naozaj odolné proti poškrabaniu. Nevieme o akú značku skla ide, no na tom nezáleží, keďže je veľmi kvalitné.

Nastavenia v zobrazovacom paneli stoja za povšimnutie. Každý si podľa svojho gusta môže nastaviť farby a kontrast. Okrem toho je tiež k dispozícií čítací režim, ktorý šetrí zrak. Potláča žiarenie modrého svetla a je využiteľné najmä počas nočných hodín. Zariadenie je možné prebudiť k aktivite dvojitým ťuknutím na displeja alebo použitím snímača odtlačkov pod displejom.

Xiaomi Mi6 sa môže popýšiť procesorom Snapdragon 835. Pamäť RAM má veľkosť až 6 GB. To je medzi smartfónmi naozaj nevídané. Mnoho veľmi náročných používateľov smartfónov si dostatočne vystačia s veľkosťou 4GB, no výrobcovia tohto modelu si pravdepodobne povedali, že radšej viac ako menej.

Výkon a reakcie tohto smartfónu sú naozaj výborné. Toto zariadenie nezaostáva ani za zariadeniami, ktoré sú o niekoľko stoviek eur drahšie. Aj pri dlhšom používaní a hraní graficky náročných hier vás nesklame. Jeho chod je veľmi plynulý.

Interné úložisko ponúka 64 GB. Pre používateľa Xiaomi Mi6 je dostupných viac než 55 GB. Je to pomerne dosť, no aj keby sa vám to zdalo málo, musíte si s tým vystačiť. Ako sme už skôr spomenuli, výrobcovia tohto zariadenia sa rozhodli, že pamäť sa nebude dať rozšíriť pamäťovými kartami.

No napriek tejto drobnej chybičke, je zariadenie naozaj skvelé.

By | 2018-07-06T10:19:51+00:00 august 1st, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies