logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

HTC U11 2. časť

HTC U11 2. časť

V predošlom článku sme si povedali o výbave, rozmiestnení prvkov a najnovších funkciách zariadenia HTC U11. Poďme si teda povedať o ďalších kvalitách.

Displej má klasických 5,5 palca a je typu Super LCD 5. Displej naozaj nejde kritizovať. Poskytuje dobrú viditeľnosť pri rôznych uhloch zobrazenia, veľmi príjemný kontrast a vysoký jas, ktorý je plusom pri pozorovaní na slnku. Displej sa dobre ovláda aj, keď je vlhký.

V rámci operačného systému Android, ktorý využíva zariadenie HTC U11 využíva vlastnú nadstavbu HTC Sense. Tento systém je veľmi jednoduchý a nezaťažuje používateľa zbytočne zložitými funkciami. Tiež je veľmi spoľahlivý a rýchly pri reakcií na rôzne podnety.

Fotoaparát tohto zariadenia je kvalitnejší ako by ktokoľvek čakal. Svetoznámy rebríček mu vo svjom hodnotení udelil viac bodov ako v prípade zariadenia od spoločnosti Samsung, Galaxy S8. Stal sa tiež najlepšie hodnoteným fotoaparátom v histórií spoločnosti HTC. Fotoaparát je vybavený Ultra Pixel snímačom, 12 Mpix fotoaparátom, svetelnosťou f/1.7 a optickou stabilizáciou. Pri zaostrovaní je veľmi rýchly a spoľahlivý. Po zotmení sa trošku spomalí, no na kvalite určite nestráca. Nechýba tu podpora HDR Boost. Vďaka podpore tejto funkcie zariadenie dokáže zaznamenať viac záberov, ktoré sa spoja do jedného a vytvoria a tak jasnejší a kvalitnejší záber.

Batéria v tomto zariadení má kapacitu 3000 mhA. Vzhľadom na zariadenie by ste možno očakávali väčšiu, výkonnejšiu batériu, ktorá dlhšie vydrží. Čo sa týka batérie toto zariadenie priam nevyniká, no napriek tomu sa nemá za čo hanbiť. Ťažko povedať koľko táto batéria vydrží, všetko to závisí od spôsobu používania, no na úroveň jedného pracovného dňa a viac sa určite s týmto zariadením dostanete.

Spoločnosť HTC týmto zariadením dokázala, že nie je hodná zabudnutia a konkurencia by sa jej mala naďalej obávať. Cena nie je najmenšia, no vzhľadom na všetko, čo nám táto môžeme povedať, vlajková loď ponúka, je primeraná k jej funkciám.

By | 2018-07-06T10:26:33+00:00 júl 27th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies