Nezaradené

HTC U11 2. časť

HTC U11 2. časť

V predošlom článku sme si povedali o výbave, rozmiestnení prvkov a najnovších funkciách zariadenia HTC U11. Poďme si teda povedať o ďalších kvalitách.

Displej má klasických 5,5 palca a je typu Super LCD 5. Displej naozaj nejde kritizovať. Poskytuje dobrú viditeľnosť pri rôznych uhloch zobrazenia, veľmi príjemný kontrast a vysoký jas, ktorý je plusom pri pozorovaní na slnku. Displej sa dobre ovláda aj, keď je vlhký.

V rámci operačného systému Android, ktorý využíva zariadenie HTC U11 využíva vlastnú nadstavbu HTC Sense. Tento systém je veľmi jednoduchý a nezaťažuje používateľa zbytočne zložitými funkciami. Tiež je veľmi spoľahlivý a rýchly pri reakcií na rôzne podnety.

Fotoaparát tohto zariadenia je kvalitnejší ako by ktokoľvek čakal. Svetoznámy rebríček mu vo svjom hodnotení udelil viac bodov ako v prípade zariadenia od spoločnosti Samsung, Galaxy S8. Stal sa tiež najlepšie hodnoteným fotoaparátom v histórií spoločnosti HTC. Fotoaparát je vybavený Ultra Pixel snímačom, 12 Mpix fotoaparátom, svetelnosťou f/1.7 a optickou stabilizáciou. Pri zaostrovaní je veľmi rýchly a spoľahlivý. Po zotmení sa trošku spomalí, no na kvalite určite nestráca. Nechýba tu podpora HDR Boost. Vďaka podpore tejto funkcie zariadenie dokáže zaznamenať viac záberov, ktoré sa spoja do jedného a vytvoria a tak jasnejší a kvalitnejší záber.

Batéria v tomto zariadení má kapacitu 3000 mhA. Vzhľadom na zariadenie by ste možno očakávali väčšiu, výkonnejšiu batériu, ktorá dlhšie vydrží. Čo sa týka batérie toto zariadenie priam nevyniká, no napriek tomu sa nemá za čo hanbiť. Ťažko povedať koľko táto batéria vydrží, všetko to závisí od spôsobu používania, no na úroveň jedného pracovného dňa a viac sa určite s týmto zariadením dostanete.

Spoločnosť HTC týmto zariadením dokázala, že nie je hodná zabudnutia a konkurencia by sa jej mala naďalej obávať. Cena nie je najmenšia, no vzhľadom na všetko, čo nám táto môžeme povedať, vlajková loď ponúka, je primeraná k jej funkciám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.