Nezaradené

Honor 9 – 3. časť

Honor 9 – 3. časť

Po displeji, výkone a pamäti Honoru 9 by sme mali spomenúť aj zvuk. Po tejto stránke vás toto zariadenie tiež nesklame. Prítomný je tu 3,5 mm audio jack, ktorý je stále pre mnohých veľmi populárny, ale v poslednom čase nahrádzaný. Veľmi kvalitný je aj hlavný reproduktor, ktorý sa nachádza na spodnej strane pod displejom. Rovnako ako audio jack, aj hlavný reproduktor ponúkajú používateľovi veľmi kvalitný zvuk, ktorý je porovnateľný so zariadeniami na oveľa vyššej cenovej úrovni.

Po multimediálnej stránke sú tu samozrejme prítomné galéria, prehrávač hudby aj videí. Tieto aplikácie ponúkajú prevažne štandardné funkcie. Operačný systém je veľmi porovnateľný so zariadením Huawei P10. V tomto smartfóne sa rovnako ako aj v P10 nachádza operačný systém Android. Nájdeme tu len niekoľko menších nastavení a predinštalovaných aplikácií, v ktorých sa odlišujú.

Fotoaparát by sme tiež nemali zabudnúť spomenúť. Fotoaparát patrí medzi duálne, 12+20 Mpix. Jeden zo snímačov je monochromatický a druhý je klasický farebný. Fotoaparát tohto zariadenia ponúka niekoľko režimov fotenia, ktoré patria medzi naozaj najlepšie. Jedným z takýchto režimov je Širokouhlá clona. Vďaka dvojici fotoaparátov dokážete zaostriť aj veľmi rozmazané miesta fotenia. Veľkým plusom je, že po odfotení viete zvoliť miesto zaostrenia. Novinkou medzi funkciami fotoaparátu je režim Pohyblivého obrázka. Po zdokumentovaní takejto snímky sa tiež zhotoví aj krátke video, kde sa zaznamená priebeh fotografovania. Za zmienku tiež stojí 3D panoráma, ktorá po zhotovení vytvorí veľmi zaujímavú 3D fotografiu.

Súčasťou Honoru 9 je 3500 mAh batéria. Jej výdrž je naozaj veľmi slušná. Pri riadnej záťaži tohto zariadenia ste schopný s ním pracovať po dobu viac než jeden pracovný deň. Tým sa myslí, aktívne hranie hier, využívanie 4G pripojenia a neustále zaťažovanie displeja počas celého dňa.

Pokiaľ teda hľadáte kvalitné špičkové zariadenie za naozaj dobrú cenu Honor 9 stojí za zváženie, pretože vyniká po všetkých stránkach a to aj čo sa týka jeho displeja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.