logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Honor 9 – 3. časť

Honor 9 – 3. časť

Po displeji, výkone a pamäti Honoru 9 by sme mali spomenúť aj zvuk. Po tejto stránke vás toto zariadenie tiež nesklame. Prítomný je tu 3,5 mm audio jack, ktorý je stále pre mnohých veľmi populárny, ale v poslednom čase nahrádzaný. Veľmi kvalitný je aj hlavný reproduktor, ktorý sa nachádza na spodnej strane pod displejom. Rovnako ako audio jack, aj hlavný reproduktor ponúkajú používateľovi veľmi kvalitný zvuk, ktorý je porovnateľný so zariadeniami na oveľa vyššej cenovej úrovni.

Po multimediálnej stránke sú tu samozrejme prítomné galéria, prehrávač hudby aj videí. Tieto aplikácie ponúkajú prevažne štandardné funkcie. Operačný systém je veľmi porovnateľný so zariadením Huawei P10. V tomto smartfóne sa rovnako ako aj v P10 nachádza operačný systém Android. Nájdeme tu len niekoľko menších nastavení a predinštalovaných aplikácií, v ktorých sa odlišujú.

Fotoaparát by sme tiež nemali zabudnúť spomenúť. Fotoaparát patrí medzi duálne, 12+20 Mpix. Jeden zo snímačov je monochromatický a druhý je klasický farebný. Fotoaparát tohto zariadenia ponúka niekoľko režimov fotenia, ktoré patria medzi naozaj najlepšie. Jedným z takýchto režimov je Širokouhlá clona. Vďaka dvojici fotoaparátov dokážete zaostriť aj veľmi rozmazané miesta fotenia. Veľkým plusom je, že po odfotení viete zvoliť miesto zaostrenia. Novinkou medzi funkciami fotoaparátu je režim Pohyblivého obrázka. Po zdokumentovaní takejto snímky sa tiež zhotoví aj krátke video, kde sa zaznamená priebeh fotografovania. Za zmienku tiež stojí 3D panoráma, ktorá po zhotovení vytvorí veľmi zaujímavú 3D fotografiu.

Súčasťou Honoru 9 je 3500 mAh batéria. Jej výdrž je naozaj veľmi slušná. Pri riadnej záťaži tohto zariadenia ste schopný s ním pracovať po dobu viac než jeden pracovný deň. Tým sa myslí, aktívne hranie hier, využívanie 4G pripojenia a neustále zaťažovanie displeja počas celého dňa.

Pokiaľ teda hľadáte kvalitné špičkové zariadenie za naozaj dobrú cenu Honor 9 stojí za zváženie, pretože vyniká po všetkých stránkach a to aj čo sa týka jeho displeja.

By | 2018-07-06T15:24:29+00:00 júl 23rd, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies