logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Honor 9 – 2. časť

Honor 9 – 2. časť

Kvalitný displej je samozrejmou súčasťou každého lepšieho smartfónu. Model Honor 9, ktorý patrí pod čínskych výrobcov Huawei sa kvalitným displejom naozaj môže pochváliť. Patrí medzi Full HD displeje, ktorý zabezpečí výborné zobrazenie farieb a rovnako aj kontrast a jas. Táto novinka sa tiež môže pochváliť funkciou, ktorá počas letných slnečných dní zabezpečí pohodlné používanie smartfónu aj na slnku. Jas sa nastaví na maximum a tiež sa prestavia aj iné vlastnosti tak, aby používanie mobilného telefónu bolo naozaj bezproblémové. Kvalita rozlíšenia displeja sa nezmení ani pri iných pozorovacích uhloch. Naozaj za ničím nezaostáva.

To však nie je všetko čo sa týka displeja. Sú k dispozícií aj ďalšie funkcie ako napríklad ovládanie zariadenia v rukaviciach. Určite by sme mali spomenúť aj funkciu ochrany zraku. Tá je prispôsobená tak, že filtruje modré svetlo, ktoré najviac ničí náš zrak a spôsobuje unavovanie očí a odtieň displeja sa zmení mierne do žlta.

Čo by sme určite mali spomenúť je aj snímač odtlačku prstov, ktorý sa v porovnaní s ostatnými zariadeniami presunul zo zadnej strany na prednú. Tlačidlo, ktoré slúži ako snímač odtlačkov prstov tiež slúži ako tlačidlo domovskej obrazovky. Je veľmi spoľahlivé a presné.

Výkon a pamäť sú dôležitou súčasťou každého mobilu a tak ich spomeňme aj tu. Súčasťou tohto zariadenia je procesor Kirin 960. Operačná pamäť RAM má veľkosť 4GB a interné úložisko sa môže chváliť až 64GB. Honor 9 je prispôsobený aj pre náročných. Rýchlosť reakcií je naozaj obdivuhodná a to pri každej aktivite s mobilom, či už je to prehrávanie videí alebo prehliadaní webových stránok, používateľ bude naozaj spokojný.

Pri hraní graficky náročnejších hier sa môže zariadenie prehrievať, no nemal by to byť pri používaní žiadny problém. Neprehrieva sa do veľkej miery a hranie aj náročnejších hier si iste s týmto smartfónom užijete.

By | 2018-07-06T15:54:47+00:00 júl 20th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies