logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Honor 9 – 1.časť

Honor 9 – 1.časť

Značka Honor si v poslednom čase dosť šplhla vo všetkých smeroch a patrí medzi dostupné a veľmi obľúbené značky. Značka Honor, ktorá patrí pod čínsku spoločnosť Huawei predstavila zariadenia, ktoré veľmi príjemne prekvapili potešili priaznivcov značky Huawei. Verím, že najnovším model 9 nebude v tomto smere odlišný.

Čo sa týka balenia, žiadne veľké prekvapenia sa nekonali. V balení je samozrejme prítomný nástroj na vyberanie slotu pre sim karty. Zariadenie Honor 9 je dual sim, pričom sa môžete rozhodnúť, či použijete 2 nano sim karty alebo jednu sim a jednu pamäťovú kartu micro SD. V zariadení je tiež prítomná rýchla nabíjačka Quick Charge a USB C kábel.

Keby sme v konštrukcií hľadali podobnosti s inými zariadeniami, určite by sme ich pár našli. Napríklad model Galaxy S7 od Spoločnosti Samsung sa na tohto nováčika celkom ponáša. No niečím je predsa len jedinečný. Zistíte to hneď ako ho otočíte na zadnú stranu. Tá je vytvorená z odolného skla a na prvý pohľad vytvára niekoľko farebný žiarivý kovový efekt. Celá zadná strana je príjemne zaoblená a nikomu nebude robiť problém pri zaobchádzaní. Zadná strana plynulo prechádza do kovového rámu. Predná strana je pokrytá veľmi odolným 2,5D sklom, ktorý chráni displej pred poškodením. Zariadenie Honor 9 sa bude predávať v niekoľkých farebných prevedeniach a to zafírovo modrý, antracitovo čierny alebo ľadovo sivý. Na zadnom kryte nájdeme umiestnený duálny fotoaparát, laserové zaostrovanie a duálny LED blesk.

Predná strana je klasická. Spodnú časť pod displejom tvorí tlačidlo domov, ktoré je zároveň aj tlačidlo, ktoré sníma odtlačky prstov. Po jeho bokoch sa nachádzajú ďalšie dve podsvietené tlačidlá, ktoré sú však niečím výnimočné. Môžete sa rozhodnúť na čo vám budú slúžiť alebo ich môžete jednoducho vypnúť. Nad displejom to tiež nie je nič výnimočné, nachádza sa tam telefónny reproduktor, notifikačná LED dióda, predná kamera a niekoľko ďalších detailov.

V bočných častiach tohto mobilu nájdeme 3,5 mm audio jack, ktorý už nemôžeme brať ako samozrejmosť, keď sa pozrieme na niekoľko posledne vyrobených zariadení, tiež tu nájdeme kvalitný a hlasný reproduktor a slot pre sim karty.

Čo sa teda týka výbavy a prevedenia, môžeme povedať, že naozaj nezaostáva za inými zariadeniami vyššej kvality, ale taktiež nie je nijako nadpriemerný.

By | 2018-07-06T15:56:22+00:00 júl 17th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies