logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Aké zmeny priniesli nové iPady Pro?

Aké zmeny priniesli nové iPady Pro?

Apple na konferencii WWDC 2017 predstavil okrem iného aj nové iPady. Na prvý pohľad by ich nejeden zákazník nevedel rozoznať od súčasnej generácie, no zmien je omnoho viac, ako sa môže zdať.

Azda za najväčšiu inováciu môžeme požadovať 10,5“ iPad Pro. Oproti svojmu predchodcovi s 9,7“ uhlopriečkou sa tak zväčšila plocha displeja o 20%. Apple výhodu tejto zmeny prezentuje v súvislosti s väčšou systémovou, ale aj bežnou klávesnicou, na ktorej by sa tak malo lepšie písať. Reálne sa však zmena dotkne všetkých užívateľov, a to najmä grafikov, ktorí vyžadujú kompaktné rozmery, ale zároveň ocenia väčší displej. Je však veľká škoda, že sa celkové rozmery zariadenia oproti predchádzajúcej generácii zväčšili, hoci len minimálne. Rámiky vôkol displeja boli totiž minimalizované len o 40% a nad aj pod zobrazovačom stále nájdeme množstvo nevyužitého miesta. Prekvapujúco zatiaľ zostáva prítomné aj home tlačidlo, na iOS zariadeniach mu pravdepodobne odzvoní až pri predstavení nového iPhonu.

Ak ide o displej, nezmenila sa len jeho veľkosť, ale aj samotná technológia. Obnovovacia frekvencia bola adaptívna vo vzťahu s aktuálnou situáciou už u prvej generácie, avšak v súčasnosti sa jej maximálna hodnota zvýšila až na 120Hz. Pri úlohách, u ktorých sa vyžaduje vysoký refresh rating, ako napríklad skrolovanie alebo kreslenie, sa tak môže zdať pohyb ešte plynulejší. Oneskorenie počas používania Apple Pencil sa zmenšilo na 20ms. Tieto vlastnosti sa rovnako, ako aj ďalšie spomínané, týkajú oboch veľkostí iPadov.

Ak ide o hardware, papierová špecifikácia nie je u iOS zaradení až tak dôležitá. Aj tu sa ale odohrali výrazné zmeny. Tou primárnou je procesor A10X Fusion s trojicou úsporných a trojicou výkonných jadier, ktorým sekunduje 12 jadrová grafika. Hrubý nárast výpočtového výkonu tak dosahuje 30% pri bežných úlohách a 40%, ak ide o grafické operácie. Ako to ale ovplyvní použitie v praxi? Okrem zrýchlenia strihu videa pri vysokom rozlíšení bude po novom na iPade možné používať zložité efekty grafických editorov, ktoré poznáme z desktopového Photoshopu, v reálnom čase.                                                                                                                    

Kapacita úložiska narástla na dvojnásobok. Stretneme sa tak už len s 64, 256 a 512GB úložiskom. Posledná hardwarová zmena sa dotýka fotoaparátov. Ide v podstate o tie isté, ktoré sú používané pri iPhone 7. Novinky sa síce začali predávať s iOS 10, no najväčšie citeľné zlepšenie nastane až s príchodom iOS 11. Ten by mal iPady výraznejšie priblížiť počítačom a osloviť tak nových potenciálnych zákazníkov. Obsahuje totiž funkciu Drag and Drop a prepracovaný multitasking spojený s dokom výsuvným z dolnej časti, ktorý je neustále k dispozícii.

V neposlednom rade pribudli aj nové kožené Leather Sleeve puzdrá, ktoré okrem iPadu ochránia aj Apple Pencil.Keďže ide o nástupcov predchádzajúcej generácie, cena iPadov zostáva rovnaká, avšak dostanete za ňu dvojnásobné úložisko.

By | 2018-07-06T15:57:55+00:00 jún 18th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies