Nezaradené

Tlačidlá vs. dotykový displej, čo je lepšie?

klasicky_mobil_2Určite ste si všimli, že za posledné tri roky nastal obrovský v používaní smartphonov, teda mobilných telefónov s dotykovou obrazovkou. Čuduj sa svete, zvýšil sa aj počet majiteľov smartphonov, lepšie povedané iPhonov od spoločnosti Apple displej. Je skutočne zaujímavé, že narástol počet majiteľov smartphonov, ktoré sú známe predovšetkým tým, že nie sú práve najlacnejšie.

Narastaujúci počet ľudí, ktorí vlastnia napríklad Apple iPhone 4S displej môže do istej miery naznačovať, že ľudia sú ochotný si dokonca aj priplatiť za svoj nový smartphonov. Ako to už v ľudskej spoločnosti býva, aj v tomto smere je prítomná veľká miera diferenciácie. V dôsledku toho dnes narastá nielen počet ľudí, ktorí si radi priplatia za svoj nový smartphon. Narastá aj počet ľudí, ktorí uprednostňujú starú dobru klasiku, teda mobilný telefón s dotykovými tlači .

klasicky_mobil_1Koniec koncov, nie je tomu tak dávno, čo mobilné telefóny s klasickými tlačidlami prestali vo veľkom vyrábať. Napriek tomu sa nájde medzi nami veľa ľudí, ktorí ich radi uprednostnia pred smartphonmi, teda pred dotykovou obrazovkou. Veľmi obľúbenými sa stali mobilné telefóny od Nokia displej. Napríklad hudobný mobilný telefón Nokia 5800 Xpress Music displej si získal veľké množstvo priaznivcov.

Je hneď viacero dôvodov, prečo dodnes veľa ľudí uprednostňuje mobilné telefóny s klasickými tlačidlami. Odpoveďou môže byť napríklad vyššia výdrž batérie v porovnaní so smartphonmi alebo jednoduchosť ovládania. Spomedzi obľúbených výrobcov klasických mobilných telefónov možno taktiež spomenúť aj LG displej. Ďalšou veľkou výhodou je skutočnosť, že po riadnom páde stačí na klasickom mobilnom telefóne len vymeniť kryt, čo je lacnejšie v porovnaní s výmenou dotykového skla. klasicky_mobil_3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.