Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

iphone lcd displej

iPhone lcd displej

Spoločnosť, ktorú založil jedinečný charizmatický muž Steve Jobs sa preslávila po celom svete. Nesie názov Apple, čo v preklade znamená jablko. Presto sa aj symbolom Apple stalo práve nakusnuté jablko. Apple so symbolom nakusnutého jablka sa stalo kvôli cene produktov symbolom nielen kvality, ale aj luxusu.

Výrobky od Apple sú v porovnaní s technologickými výrobkami od iných firiem drahšie. Pokiaľ teda uvidíte, že niekto vlastní napríklad iPhone od Apple, tak si môžete byť istý, že za technologickú novinku zaplatilť niekoľko stoviek eur. Samozrejme, produkty od Apple dokážete nájsť aj v ponuke bazárov, ale tam za ne zaplatíte taktiež dosť.

Steve Jobs, zakladateľ Apple chcel, aby produkty, ktoré vznikajú pod jeho vedením boli iné, jedinečné a odlišné. Na základe toho sa rozhodol vyrábať smartphony pod značkou Apple displej so symbolom nahryznutého jablka, ale s vlastným operačným systémom. Je to niečo podobné, ako keď Nokia displej predávala telefóny, ktoré by sme mohli prirovnať k dnešným smartphonom s vlastným operačným systémom Symbian. Rozdiel medzi Nokia displej a Apple displej je však v tom, že smartphony Apple displej si získali oveľa väčšiu popularitu a to aj napriek tomu, že sú v porovnaní s inými značkami drahšie.
Smartphony od Apple displej, ktoré nesú spoločné označenie iPhone bežia na operačnom systéme iOS. Keď sa pozrieme zo štatistického hľadiska na počet užívateľov smartphonov s operačným systémom Android a operačným systémom iOS od Apple displej, tak sa dozvieme, že viac ľudí vlastní smartphone s operačným systémomm Android. Napriek tomu tvorcovia rôznych aplikácií vedia, že pokiaľ chcú uspieť, musia svoje aplikácie prispôsobovať aj pre zariadenia od Apple displej. Operačný systém iOS je výborný na prehliadanie webu. Pokiaľ sa vám stane, že vám praskne dotykové sklo alebo LCD displej od Apple displej, určite lacnejšou a vhodnejšou alternatívou bude, ak si tieto náhradné diely kúpite od nás.