Iphone 5 LCD displej + dotykové sklo

33.00 15.00

Iphone 5 čierny display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15300 Kategórie: , Značiek: , , , ,

Popis

Iphone 5 LCD displej + dotykové sklo

Skvelý výkon, jedinečné služby a neopakovateľný dizajn s nádychom luxusu. To všetko je nový iPhone 5. Ak ste jeho vlastníkom sme presvedčený o tom, že výhody mobilných telefónov Apple IPhone vás očarili a ste s nimi spokojný. O to viac zamrzí ak sa vám stane nehoda a na vašom novom mobilnom telefóne sa poškodí LCD displej čím s váš iPhone 5 stane doslova nepoužiteľným. Ak ste skúšali zájsť do autorizovaného servisu mobilných telefónov Apple, tak vás suma, ktorú vám za výmenu displeja započítali iste nemilo prekvapila.

Výmena displeja je jedna  z najdrahších, čo sa týka servisných zásahov no určite existuje aj výhodnejšie riešenie, ktoré váš rozpočet nezasiahne až do takej miery ako tomu je v originálnom servise Apple.

Na našom sklade sa nachádza náhradný diel, ktorý splní vaše požiadavky. Ide o LCD displejdotykovým sklom vyrábaný primárne pre iPhone 5. Pri tomto náhradnom diely máte garanciu stopercentnej kompatibility náhradného dielu so zachovaním jemného rozlíšenia a skvelého dotykového obadania, ktorým sa vyznačuje práve váš iPhone 5. Nakoľko je náš LCD display vyrábaný spolu aj s dotykovým sklom je jeho montáž oveľa jednoduchšia a časovo menej náročná takže aj samotný servisný zásah bude lacnejší.

LCD DISPLAY S DOTYKOVÝM SKLOM  PRE IPHONE 5 A NAJVÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK NA TRHU

Nezaťažujte svoju peňaženku, ak to nieje potrebné riešenia u nás sú natoľko kvalitne a zaručene kompatibilné so zariadeniami, že ich využívajú aj mnohé servisy mobilných telefónov. Vyhnite sa marži, ktorú si tieto servisy za náhradný diel započítajú a objednajte si ho ešte dnes.

iPhone 5 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha iPhone 5
  • iPhone 5 LCD displej + dotykové sklo
  • LCD iPhone 5
  • Dotykové sklo iPhone 5
  • iPhone 5 displej
  • iPhone 5 LCD Displej

Pre daný servisný diel pre iPhone 5 poskytujeme záruku 2 roky. Náš obchod v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť za akékoľvek poškodenie náhradného dielu alebo mobilného telefónu pri jeho neodpornej či svojpomocnej výmene.

Rozhodne vám odporúčame návštevu kvalitného servisu, kde nájdete zaškolený personál, ktorý má k dispozícii špecializované nástroje práve na výmenu displejov, ktoré vám zaručia kvalitné vykonanie servisného zásahu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Apple iPhone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.