Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Apple displej

Apple Displej

Spoločnosť Apple je dlhodobým lídrom na trhu smartfónov, ktorú založil technologický líder, legendárny Steve Jobs. Výrobky Kalifornského gigantu s logom nahryznutého jablka, si každoročne dokážu získať srdcia miliónov používateľov, ktorých neodradí ani vysoká cena. Kvalitné spracovanie, prémiové materiály, výborne odladený systém iOS a úžasné Retina LCD displeje hovoria to tom, že každý Apple užívateľ si zaslúži to najlepšie.

Nehody však postihujú používateľov každej značky a tak si im nevyhnú ani tí, ktorí používajú Apple. Počas týchto nehôd na to môžu doplatiť najmä ich Apple displeje, pre ktoré silnejšie údery znamenajú fatálne následky. Používatelia týchto produktov sú však zvyknutí na vysokokvalitný servis, ktorý je na nezaplatenie. Preto iste veríme, že ak sa Vám podobná nehoda stala neuvažujete inak, než o okamžitej výmene Apple LCD displeja Vášho miláčika.

V tom prípade Vám povieme, že u nás ste na správnom mieste. K prívržencom značky Apple totiž zachovávame špeciálny prístup a ponúkame im originálne, kvalitné Apple displeje za skvelú cenu. Vráťte Vášmu iPhonu nový dych ešte dnes a on sa Vám na oplátku odvďačí svojou dlhoročnou funkčnosťou.

Ak patríte k tým, ktorí neradi zverujú svoje jablko do rúk iným veríme, že Vás poteší informácia o tom, že si svoj rozbitý Apple displej môžete vymeniť aj sami. Každý z našich Apple LCD displejov je totiž doplnený detailným popisom a tiež videom, ktoré veľmi presne popisuje postup technológie výmeny.

Stačí ak ho napodobníte a už niekoľko minút potom, čo Vám od nás dorazí nový kvalitný Apple LCD displej s dotykovým sklom a môžete tešiť z jeho výmeny bez toho, aby Váš iPhone skončil v rukách niekoho iného. Nový Apple displej je jedinou a tou správnou voľbou, pre Váš iPhone, ktorý dostal tvrdé KO. Čím skôr sa do realizácie tejto výmeny LCD displeja pustíte, tým skôr sa z Vášho jablka môžete ďalej tešiť. Verte, že nemôžete byť na lepšom mieste pri hľadaní náhradného dielu ako u nás. Vaša spokojnosť je našou prioritou.