Iphone 6 LCD displej + dotykové sklo

25.00 20.00

Iphone 6 lcd display + dotyková plocha (digitizer)

 

Katalógové číslo: 545152 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Iphone 6 LCD displej + dotykové sklo

Ak ste vlastníkom najnovšieho modelu mobilného telefónu pre rok 2016 z dielne Apple, tak ste určite šťastný človek. Apple iPhone 6 je určite jeden z najlepších telefónov, ktoré pod touto značkou vznikli a je dokonca uznávaný ako jeden z najlepších telefónov na svete. O to viac vás zamrzí ak sa vám stala nehoda a váš telefón vám nešťastne vypadol z vrecka práve tým najhorším možným spôsobom. Ak sa na vašom mobilnom telefóne rozbije displej celý telefón je doslova nepoužiteľný.

Ak ste sa boli informovať o možnostiach opravy v originálnom servisnom centre Apple, tak vás určite zaskočila vysoká cena, ktorú vám za tento jednoduchý servisný úkon naúčtovali. Výmena displeja nieje náročná no patrí medzi tie najdrahšie. Máme pre vás jednu dobrú správu

iPhone 6 LCD DISPLEJ S DOTYKOVÝM SKLOM PRE IPHONE 6 ZA NAJVÝHODNEJŠICH PODMIENOK NA TRHU

Na našom sklade sa nachádza iPhone 6 LCD displej s dotykovým sklom vyrábaný na mieru pre váš iPhone 6. Nakoľko je náš náhradný diel vyrábaný výhradne pre váš telefón máte garanciu stopercentnej kompatibility a navyše dostanete náhradný diel s rovnako ostrým zobrazením a jemným dotykovým ovládaním ako je tomu u iPhonu 6 ktorý práve vyšiel z výrobného závodu. To všetko dostávate za neporovnateľne nižšiu cenu ako je tomu o originálneho náhradného dielu.

Nakoľko je iPhone 6 lcd displej už spojený s dotykovým sklom do jedného funkčného celku samotný servisný zásah, ktorý je potrebný na znovu oživenie vášho iPhonu 6 je oveľa jednoduchší, rýchlejší a tým pádom aj lacnejší ako je to u samostatnej výmeny displeja.

iPhone 6  môžete nájsť pod názvami :

  • Dotykové sklo iPhone 6
  • iPhone 6 displej
  • LCD iPhone 6
  • iPhone 6 LCD Displej
  • iPhone 6LCD displej + dotykové sklo
  • Dotyková plocha iPhone 6

Pre daný servisný diel pre iPhone 6 poskytujeme záruku 2 roky.

Náš obchod v žiadnom prípade nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné poškodenie mobilného telefónu alebo samotného náhradného dielu v prípade že sa rozhodnete pre jeho neodbornú či domácku výmenu. Pri výmene displeja sa môže poškodiť hneď niekoľko citlivých komponentov.

Určite vám odporúčame návštevu odborného servisu, kde majú zaškolený personál a aj potrebné vybavenie priamo na servisné úkony, ako sú výmena displeja.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Apple iPhone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Iphone 6 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.