Iphone 5S čierny LCD displej + dotykové sklo

25.00 15.00

Iphone 5S čierny lcd display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15302 Kategórie: , Značiek: , , , ,

Popis

Iphone 5S čierny LCD displej + dotykové sklo

Aj vy ste si overili na vlastnej koži, že najkrehkejším a najcitlivejším dielom vášho mobilného telefónu je práve displej u ktorého stačí jeden pád tým správnym spôsobom a mobilný telefón je prakticky nepoužiteľný. Ak ste vlastníkom nového telefónu iPhone 5S zamrzí to o to viac. Ak ste sa už skúšali informovať o možnostiach opravy v originálnom servise Apple, iste vás zaskočila suma, ktorú vám za tento jednoduchý úkon zaúčtovali. Apple svoje mobilné zariadenia vyrába a predáva ako prémiové zariadenia a nanešťastie od toho sa odvíja aj cena náhradných dielov pre tieto zariadenia.

Máme pre vás jednoduché riešenie, ktoré vám náklady na znovu oživenie vášho iPhonu 5s podstatne znížia a spravia opravu telefónu o niečo dostupnejšiu.

Iphone 5S čierny LCD displej + dotykové sklo za najlepšiu cenu, preto využite túto možnosť ešte dnes!

Na našom sklade sa nachádza Iphone 5S čierny LCD displej  s dotykovým sklom, ktorý je vyrábaný primárne pre vás iPhone 5s, čo vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu náhradného dielu. Navyše je tento náhradný diel zostavený tak, aby ste neprišli o nič z benefitov nového mobilného telefónu ako sú neuveriteľná ostrosť zobrazenia a jemnosť dotykového ovládania, ktorými sa vyznačuje práve váš iPhone 5s.

Objednaním nášho náhradného dielu sa vám nielenže znížia náklady na náhradný diel, ale aj na samotný servisný zásah. Nakoľko je náš LCD displej pre iPhone 5S vybavený aj dotykovým sklom samotný servisný zásah je oveľa jednoduchší a časovo menej náročný.

Objednajte si náš náhradný diel ešte dnes a určite svoje rozhodnutie neoľutujete.

iPhone 5S môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha iPhone 5S
  • iPhone 5S LCD Displej
  • iPhone 5S displej
  • Dotykové sklo iPhone 5S
  • LCD iPhone 5S
  • iPhone 5S LCD displej + dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre iPhone 5S poskytujeme záruku 2 roky.

Rozhodne odporúčame samotnú výmenu náhradného dielu realizovať prostredníctvom kvalitného servisu, ktorý má k dispozícii nielen vyškolený personál s potrebnou praxou, ale aj špecializované zariadenie slúžiace na podobné servisné zásahy.

Náš obchod v žiadnom prípade nezodpovedá za akékoľvek poškodenie náhradného dielu alebo samotného mobilného telefónu, ku ktorému došlo pri pokuse o svojpomocné a neodborné opravenie mobilného telefónu v domácich podmienkach.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Apple iPhone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.