HTC One M7 LCD displej + dotykové sklo

60.00 18.00

HTC One M7 801e LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 1512 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC One M7 LCD displej + dotykové sklo

HTC One (M7) je zástupcom vlajkových lodí od taiwanského výrobcu, ktorá sa po svete preslávila svojou špičkovou výbavou a cenami ovenčeným dizajnom. Tomuto smartfónu nechýba absolútne nič a ak ste používateľom, ktorý pri svojom telefóne nerád robí kompromisy, je HTC One (M7) pre Vás ideálnou voľbou.

Problém nastáva vtedy, keď Vás s ním postretne nehoda, ktorá si berie ako daň jeho skvelý LCD displejdotykovým sklom. V tomto prípade nie je čas plakať nad rozliatym mliekom. Mali by ste čo najskôr riešiť jeho opravu a v prípade prvého kroku ste u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám totiž pomoc v podobe nového a kvalitného LCD displejadotykovým sklom, ktorý vráti Vaše HTC One (M7) späť medzi elitu vlajkových lodí.

HTC ONE M7 nájdete aj pod označením:

  • HTC One M7
  • HTC One 801e

Okrem priaznivej ceny nového LCD displejadotykovým sklom Vás poteší aj to, že Vás jeho výmena nemusí stáť ani cent naviac. Ak patríte k tým, ktorí neradi dávajú svoju vlajkovú loď z ruky cudzím, výmenu LCD displejadotykovým sklom môžete vďaka jej jednoduchosti, ktorú umožňuje spojenie displeja dotykovým sklom, realizovať aj sami doma. Stačí ak si predtým pozriete toto video, ktoré celý postup presne popisuje.

HTC One M7 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko HTC ONE M7
  • HTC ONE M7 Dotyková plocha
  • HTC ONE M7 dotykový displej
  • dotykový panel HTC ONE M7
  • HTC ONE M7 Dotykové sklo
  • HTC ONE M7 lcd displej

Pre daný servisný diel pre HTC One M7 poskytujeme záruku 2 roky. Ak by ste si z akýchkoľvek dôvodov na výmenu vo vlastnej réžii netrúfli, prosíme Vás, aby ste ju realizovali v servise mobilných telefónov, kde sa o vašu vlajkovú loď postarajú profesionáli. Ani sa nenazdáte a Váš HTC One (M7) je späť v plnej sile s novým LCD displejomdotykovým sklom.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.