Huawei Ascend Y300 dotykové sklo

14.00 9.50

dotyková plocha (digitizér) HUAWEI Y300

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Huawei Ascend Y300 dotykové sklo

Huawei Ascend Y300 je smartfón nižšej strednej triedy, ktorý ocenia najmä používatelia využívajúci telefón len na základné funkcie. Tých Huawei Ascend Y300 poteší skutočne nízkou cenou a výbavou v podobe dvojjadrového procesoru, 512MB RAM, 5Mpx fotoaparátu a 4“ IPS LCD displeja. S tým je radosť pracovať a vždy Vám v prípade potreby zobrazí všetko, po čom práve túžite.

Bezproblémová práca sa však mení na horor od momentu, kedy sa Vaše dotykové sklo poškodí a nič už nie je ako predtým. Vaše dotyky sú nepresné a displej ťažko viditeľný kvôli pavučine z praskliny. Tomu všetkému však môžete dať náhly koniec v prípade, ak si objednáte toto nové a kvalitné Huawei Ascend Y300 dotykové sklo. Práve s ním sa Váš Huawei Ascend Y300 premení znovu na plne funkčný smartfón, ktorý Vás nesklame.

Ak už toto dotykové sklo leží vo Vašom košíku, zostáva Vám už len vyriešiť jeho výmenu. Tú si môžete urobiť aj vo vlastnej réžii, pričom Vám pomôže toto video s presným postupom.

Huawei Y300 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko na Huawei Y300
  • Huawei Y300 dotyková plocha
  • Huawei Y300 dotykové sklo
  • dotykový displej Huawei Y300

Na daný servisný diel pre Huawei Y300 poskytujeme záruku 2 roky. Musíme Vás upozorniť, že výmena dotykového skla je náročným technologickým procesom, ktorý si vyžaduje profesionálne nalepenie tohto dotykového skla k displeju.

Výmenu tohto Huawei Y300 dotykového skla vo vlastnej réžii teda odporúčame len technicky zdatným a pokročilým používateľom. Vás ostatných by sme chceli poprosiť o to, aby v jej záujme vyhľadali profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý ju rád urobí za Vás. S týmto novým dotykovým sklom bude Váš Huawei znovu plný života

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.