Huawei Mate S LCD displej + dotykové sklo

95.00 50.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Lcd display + dotyková plocha Huawei Mate S

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2412120 Kategórie:

Popis

Huawei Mate S LCD displej + dotykové sklo

Huawei Mate S nepatrí medzi zariadenia pre každého pretože v porovnaní s ostatnými smartphonmi ponúka o niečo väčší displej a ide teda skôr o tabletofón. Hardwarovými vlastnosťami je podobný vlajkovým lodiam a nezaostáva za nimi ani kvalitou spracovania konštrukcie. Tá je vyrobená z kovu a sklenený je len predný panel a ochrana šošovky fotoaparátu. Hlavný výpočtový výkon poskytuje procesor Kirin 935 so štvoricou úsporných a štvoricou výkonných jadier. Vďaka tomu je rýchly a efektívny zároveň.

Nadpriemerná je aj 3GB pamäť RAM. Fotoaparát s rozlíšením 13MPx podporuje optickú stabilizáciu a nájdeme pod ním aj čítačku odtlačkov prstov. Dá sa povedať, že majitelia tohto stroja nebudú mať dôvod na výmenu ešte niekoľko rokov. Problém môže nastať iba v prípade, ak kvôli svojej veľkosti vykĺzne z ruky a rozbije sa displej.

Ak sa vám to prihodilo, nemusíte platiť stovky eur za nový kúsok, stačí rozbitý displej vymeniť. Náš náhradný diel obsahuje fullHD IPS displej spolu s digitizérom (dotykovým sklom) a má vysokú kvalitu a verné podanie farieb.

Displej s dotykovým sklom pre Huawei Mate S je kompatibilný s modelmi:

  • Huawei Mate S (CRR-L09)
  • (CRR-TL00)
  • (CRR-CL00)
  • (CRR-UL00)

Huawei Mate S môžete nájsť pod názvami :

  • displej Huawei Mate S
  • Huawei Mate 8 dotyková plocha
  • Huawei Mate S dotykové sklíčko
  • výmena Huawei Mate S
  • Huawei Mate S LCD Displej
  • Huawei Mate S dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre Huawei Mate S poskytujeme záruku 2 roky. Pri výmene displeja na technologicky pokročilom modeli, akým Huawei Mate S bez pochýb je, budete potrebovať vysokú dávku zručnosti a vybavenie. Nezaobídete sa bez prísavky, malého hviezdicového skrutkovača a teplovzdušnej pištole, prípadne výkonnejšieho fénu.

Ak si na výmenu netrúfnete, môžete váš smartphone zveriť do rúk profesionálov. Pri procese postupujte pomaly a dávajte pozor, aby ste pri vyklápaní displeja nechtiac nepretrhli žiadny flex kábel. Na prípadné poškodenia pri výmene sa nevzťahuje záruka. Ak ale budete postupovať podľa priloženého videa, nemali by nastať žiadne komplikácie. Už čoskoro sa budete môcť tešiť z nepoškodeného displeja.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.