LG L Fino dotykové sklo

16.00 13.00

dotyková plocha LG L Fino F60 D392 D290 D290N D295 LS660

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2121201 Kategórie:

Popis

LG L Fino dotykové sklo

L séria od LG je vo všeobecnosti zameraná na užívateľov, ktorí nepotrebujú maximálne hardwarové vlastnosti, ale vystačia si s bohatou funkcionalitou. Medzi poznávacie vlastnosti patrí aj veľmi príjemná cena. Pri jeho návrhu sa nekládol dôraz na použitý hardware, ale na funkčnú hodnotu pre budúcich majiteľov. Nadbytočné funkcie boli navrhnuté tak, aby uľahčili a spríjemnili používanie. Medzi ne patrí napríklad puzdro QuickCircle. Flipový obal bol vylepšený o magnetické senzory, ktoré zistia, kedy kryt prekrýva lcd displej.

V ochrannej časti je zároveň výrez kruhového tvaru. Po zaklapnutí sa v otvore zobrazia hodiny, rovnako ako aj po dvojitom poklepaní. Jednoduchými ťahmi sa dostanete do ponuky ďalších aplikácií, ktoré môžete upravovať a sťahovať z Obchodu Play. Okrem prebudenia spomínaným poklepaním môžete systém prebudiť zo spánku aj tlačidlom Power, ktoré je rovnako ako aj ostatné tlačidlá umiestnené na zadnej strane.

Z hľadiska systému LG vykonalo poriadny kus práce. K dispozícii je množstvo aplikácií, ako napríklad poznámky QuickMemo a najmä miniaplikácie, ktoré poznáme len z prémiových radov. Počas prehliadania internetu teda môžete napríklad otvoriť zmenšené správy alebo kalkulačku.

Plastová konštrukcia sadne vďaka malému 4,5“ displeju dobre do ruky, avšak nie je odolná voči rozbitiu. Ak sa vám rozbilo dotykové sklo, či dokonca displej alebo prestal fungovať dotyk, nemusíte kupovať nový mobil. Vymeňte náhradný diel za nový.

LG L Fino dotykové sklo je kompatibilný s modelmi:

  • LG L Fino D290n, D290, d390, D392, D295, D390n (4,5“)

LG L Fino môžete nájsť pod názvami :

  • dotyková plocha LG L Fino
  • náhradné sklo LG L Fino
  • výmena LG L Fino
  • LG L Fino dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre LG L Fino poskytujeme záruku 2 roky. Výmena LG L Fino dotykového skla je naročný proces, ktorý zvládnu len profesionáli, preto neodporúčame vykonávať výmenu dotykového skla v domácom prostredí.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LG L Fino dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top