Popis

Zadný batériový kryt Huawei P20 lite

Vlajkové lode Huawei P sú známe tým, že každý rok prinesú naozaj dôležité a praktické vylepenia, vďaka ktorým má ich kúpa naozaj zmysel. V prípade dizajnu sme sa dočkali nového spracovania, kde dominuje lesklá farba zadného krytu a LCD displej s výrezom.

Ten ponúkne uhlopriečku 5,84 – palca a Full HD+ rozlíšenie. Srdcom telefónu je osemjadrový procesor Kirin 659, s výkonom 4 x 2,36 GHz + 4 x 1,7 GHz. Dopĺňa ho grafický akcelerátor Mali-T830MP2, 4 GB RAM a úložisko s kapacitou 64 GB. Nechýba ani podpora SD kariet do 256 GB, šikovný 16 Mpix fotoaparát s duálnym snímačom alebo predná kamera, ktorá rovnako ponúkne 16 Mpix rozlíšenie.

Telefón okrem toho ponúkne dostatočnú 3 000 mAh batériu, duálny slot na SIM kartu a sklenenú zadnú stenu, ktorá je náchylná na rozbite. Ak sa Vám už tak stalo, máme riešenie v podobe nového zadného krytu.

Jeho výmena nie je náročná a mali by ste to zvládnuť aj svojpomocne, priamo u Vás doma. Ako vymeniť rozbitý zadný kryt za nový, Vám prezradí toto video.

Huawei P20 lite môžete nájsť pod názvami :

  • Huawei P20 lite zadný kryt
  • batériový kryt na Huawei P20 lite
  • Huawei P20 lite housing
  • výmena Huawei P20 lite
  • zadné dotykové sklo Huawei P20 lite

Na daný servisný diel pre Huawei P20 lite poskytujeme záruku 2 roky. Ak si po pozretí návody výmený zadného krytu na Huawei P20 lite netrúfate zopakovať ukázaný postup, do výmeny zadného krytu sa určite nepúšťajte. Obráťte sa prosím na servis, kde sa o Váš zadný kryt určite postarajú.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.