Popis

Ochranné tvrdené sklo Huawei Y6 II

Tvrdené ochranné sklo pre Huawei Y6 II predstavuje najlepší možný spôsob zabezpečenia displeja na vašom smartfóne pri páde alebo náraze. Oproti fóliám je ochranné sklo výrazne pevnejšie a odolnejšie, vďaka čomu sa pri páde displej alebo dotyková plocha zariadenia nepoškodí.

Ochranné sklo displeja poskytuje nepretržitú ochranu proti škrabancom a telefón tak môžete bez problémov položiť na nerovný povrch či vložiť do vrecka spoločne s predmetmi,ktoré by inak mohli toto poškodenie na dotykovom skle spôsobiť.

Nosiť ochranné sklo na displeji sa naozaj oplatí. Keď si porovnáme cenu za novú dotykovú plochu alebo displej telefónu, investícia do ochranného skla zaberie zlomok ich ceny. Nemusíte sa obávať, že displej bude po nalepení horšie či oneskorene reagovať na dotykové povely, práve naopak, to že je sklo nalepené na prednej časti telefónu si takmer nevšimnete. Prst sa bude po skle kĺzať rovnako dobre ako po displeji a vďaka tenkému prevedeniu nijak nenarastie ani hrúbka vášho telefónu.

Pri moderných zaoblených displejoch môže byť nechránená medzera o čosi väčšia, to však nijak neovplyvňuje ochranné vlastnosti samotného skla.

Inštalácia ochranného tvrdeného skla je veľmi jednoduchá a všetko potrebné nájdete v balení. Pred nalepením displej dôkladne vyčistite vlhčenou handričkou, následne ho vysušte suchou a prejdite k nalepeniu skla. Dajte pozor, aby na displeji neostali drobné čiastočky prachu, ktoré môžu spôsobiť vzduchové bubliny.

Pri nalepovaní postupujte starostlivo tak, aby bolo ochranné temperované /tvrdené/ sklo nalepené presne tak, ako sú na ňom urobené výrezy na prednú kameru, reproduktor či svetelný senzor.

Po nalepení je zariadenie ihneď pripravené k používaniu a ak ste pri aplikácii postupovali správne, nemali by ste vidieť žiadne vzduchové bubliny brániace vo výhľade na displej. Ak hľadáte zaručenú ochranu displeja, tvrdené ochranné sklo je správna voľba.

Vlastnosti:

  • tvrdosť až 9H
  • jednoduchá aplikácia
  • veľmi odolné a tenké
  • 100% priehladnosť
  • vysoká citlivosť na dotyk

Obsah balenia :