Lcd displej + dotykové sklo Motorola Edge 30 pro
Lcd displej + dotykové sklo Motorola Edge 30 pro Original price was: 180.00€.Current price is: 160.00€.
Späť na produkty
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 20.00

Lcd displej + dotykové sklo Oppo A96

Original price was: 39.00€.Current price is: 20.00€.

Oppo A96 lcd display a dotyková plocha

Na sklade

Kategória:
Popis

Lcd displej + dotykové sklo Oppo A96

Oppo A96 je perfektný príklad strednotriedneho smartfónu, ktorý dokáže za málo peňazí ponúknuť naozaj veľa muziky. Veď posúďte sami. Je vybavený osemjadrovým procesorom Snapdragon 680 s maximálnym výkonom 2,4 GHz, operačnou pamäťou s 8 GB kapacitou a k tomu ponúka ešte 128 GB priestoru v pamäti na ukladanie vašich súborov.

Tu samozrejme nechýba ani možnosť pamäť ďalej rozšíriť a to konkrétne vložením pamäťovej karty microSD. Jeho ovládanie je pochopiteľne vykonávané dotykovými povelmi veľmi príjemne, keďže strany displeja sú aj napriek väčšej 6,6-palcovej uhlopriečke perfektne vyvážené. Okrem toho si tu užijete kvalitný obraz vďaka IPS technológii a maximálnemu rozlíšeniu 1080×2412 px.

Keď si budete tento smartfón od Oppo brať so sebou na cesty, nemusíte sa obávať toho, že v strede dňa budete musieť hľadať možnosť, ako ho dobiť, je totiž vybavený 5000 mAh batériou, ktorá ho hravo udrží pri živote počas celého dňa používania. Oppo A96 má výbave tri fotoaparáty, kde vpredu nad displejom nájdeme 16 Mpx selfie kameru a na opačnej strane potom hlavný 50 Mpx snímač s AF a podporou FullHD videa, ktorému pomáha 2 Mpx ďalší objektív.

Veľkým problémom pri každodennom používaní smartfónu môže byť prasknuté dotykové sklo či poškodená zobrazovacia plocha displeja. S nami ho však môžete jednoducho vyriešiť kúpou nového lcd displejadotykovým sklom, ktoré sú vyrobené presne pre váš Oppo A96.

Výmenou zabezpečíte ďalšie roky bezproblémovej prevádzky zariadenia a nemusíte tak vyhadzovať stovky eur za nový telefón. Peniaze, ktoré ušetríte kúpou u nás môžete následne využiť na odbornú výmenu displeja v servise alebo ju zaobstarať doma za pomoci nasledujúceho videa. Buďte však nesmierne opatrný, a výmenu robte len vtedy, ak už máte dostatok skúseností.

Oppo A96 môžete nájsť pod názvami :

  • Oppo A96 výmena
  • Dotykové sklo Oppo A96
  • Dotyková plocha Oppo A96
  • lcd displej Oppo A96
  • sklíčko Oppo A96
  • dotykový displej Oppo A96
  • display Oppo A96

Pre daný servisný diel pre Oppo A96 poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že ste neskúseným používateľom prosíme Vás, aby ste výmenu nechali na profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý ju rád obstará za Vás.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Oppo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie
Model

Značka

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lcd displej + dotykové sklo Oppo A96”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Doprava

Doprava

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 2,50 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

LCD nahradny displej doprava

Snažíme sa držať skladom čo najviac modelov (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 14tej hodiny sú okamžite expedované a tovar je doručený nasledujúci pracovný deň poštou . Avšak v prípade nepredvítateľných okolností radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. V prípade že objednaný tovar nie je skladom, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku príp. kuriérom na dobierku podľa toho, ktorý druh dopravy si zvolíte. Za tovar (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zasielky na pošte. Ak Vás kuriérska služba nezastihne v deň doručenia na vami uvedenej adrese , telefonicky sa s Vami spojí a dohodne si náradný čas doručenia a miesto.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 3,00 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!A