Popis

Zadný batériový kryt Samsung Galaxy A7 2018

Samsung Galaxy A7 vo verzii z roku 2018 je smartfón strednej triedy spĺňajúci tie najvyššie kritériá siahajúce takmer na úroveň vlajkových lodí. Je totiž prvým smartfónom od Samsungu s trojitým zadným fotoaparátom. Každý jeden senzor má svoju úlohu a zatiaľčo hlavný senzor s rozlíšením 24 Mpx je základom pre všetky zábery, druhý 8 Mpx zabezpečuje širokouhlé fotografie a 5 Mpx tretí je senzorom rozmazania záberu.

Na prednej strane Samsung Galaxy A7 2018 nájdeme kvalitný 24 Mpx fotoaparát ako stvorený pre nádherné selfies. Výkon zariadenia zabezpečuje 8-jadrový procesor Exynos s frekvenciou 2.2 GHz. Plynulý chod smartfónu a pokročilý multitasking si budete užívať vďaka 4 GB operačnej pamäti. Hranie hier či pozeranie filmov je na tomto zariadení naozaj zážitkom, je tu totiž veľký 6-palcový Super Amoled displej s full HD+ rozlíšením.

Nechýba ani operačný systém Android verzie 8.0 Oreo, pravdepodobná je však aktualizácia na verziu 9. Úložisko poskytuje kapacitu 64 GB a samozrejmosťou je aj rozšíenie pomocou microSD karty o 512 GB. Snímač odtlačkov prstov je trochu netradične umiestnený na pravej strane zariadenia, má však ale zabezpečiť pohodlnejšie odblokovanie.

Energiu na celý deň prevádzky zabezpečí 3300 mAh s tradičným nabíjaním cez microUSB konektor, chýba podpora bezdrôtového nabíjania. Telo Samsung Galaxy A7 2018 je zo zadnej aj prednej strany pokryté ochranným sklom Gorilla Glass.

Ak nepoužívate kryt na ochranu, ľahko sa môže stať, že sa vám zadný kryt rozbije. V takomto prípade nemusíte vyhadzovať desiatky eur za opravu, objednajte si náhradný zadný batériový kryt pre Samsung Galaxy A7 2018 u nás a my vám naňho dáme záruku 2 roky. Výmena nie je zložitá a pomocou tohto videonávodu ju zvládnete aj vy.

Samsung Galaxy A7 2018môžete nájsť pod názvami :

  • zadný kryt Samsung Galaxy A7 2018
  • Samsung Galaxy A7 2018 batériový kryt
  • Samsung Galaxy A7 2018 výmena
  • housing Samsung Galaxy A7 2018

Pre daný servisný diel pre Samsung Galaxy A7 2018 poskytujeme záruku 2 roky. Ak si neviete dať rady s výmenou zadného batériového krytu na Samsung Galaxy A7 2018, navštívte špecializovaný servis mobilných telefónov a nechajte si zadný kryt vymeniť odborníkmi.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Samsung, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.