Popis

Umi London lcd displej + dotykové sklo

Umi London predstavuje odolný a cenovo dostupný telefón, ktorý kúpite pod sto eur. Za túto sumu dostanete sympatický dizajn a výbavu nižšej strednej triedy. Tá sa sústredí okolo procesora Mediatek MTK6580, ktorý ponúka 4 jadrá taktované na výkon 1,3 GHz. Tým sekunduje 32 GB úložisko a jeden gigabajt operačnej pamäti RAM. Telefón je tak vhodný pre menej náročných používateľov, ktorí dostanú pekné zariadenie za super cenu.

Vo výbave nechýba podpora SD kariet, 8 Mpix fotoaparát so senzorom od Sony, 2 Mpix predná kamera, 2050 mAh batéria či podpora 3G sietí a displej od Sharpu. Ak sa Vám rozbije, ideálnym a jediným riešením je pre Vás tento nový LCD displejdotykovým sklom.

Jeho vysoká kvalita a nízka cena však nie sú všetko. Výhodou je tiež to, že náš servisný diel dodávame už pripravený na jednoduchú výmenu tým, že je Umi London LCD displejdotykovému sklu už nalepený. To znamená naozaj ľahkú výmenu, ktorú zvládnete aj sami vo Vašom domácom pohodlí. Pomôže Vám toto video, ktoré predvádza a popisuje celý postup.

Umi London môžete nájsť pod názvami :

  • výmena Umi London
  • Umi London dotykové sklo
  • Umi London dotyková plocha
  • Umi London lcd dislej
  • sklíčko Umi London

Pre daný servisný diel pre Umi London poskytujeme záruku 2 roky.Ak si po pozretí videa na výmenu netrúfate, prosíme Vás, aby ste s novým Umi London LCD displejomdotykovým sklom oslovili skôr profesionálov. Čím skôr tak urobíte, tým skôr máte znova funkčný telefón.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Umi, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.