iPhone 7 Plus lcd displej + dotykové sklo

55.00 35.00

lcd display + dotyková plocha iPhone 7 Plus

Katalógové číslo: 71102025 Kategórie: Značka:

Popis

iPhone 7 Plus lcd displej + dotykové sklo

V súčasnosti azda neexistuje nikto, kto by ešte nepočul o iPhone 7 Plus. Zväčšený model poslednej generácie s vylepšeným hardwarom má množstvo spokojných fanúšikov. Nie je to však len meno Apple v spoločnosti a prepracovaná reklamná kampaň, čo robí z iPhonov jedny z najúspešnejších smartphonov.

Apple používa technológie a systém, ktorý nikde inde u konkurencie nenájdete. V iPhone 7 Plus nájdeme napríklad prepracovaný TapticEngine, sprostredkúvajúci užívateľovi haptickú odozvu. V praxi to znamená, že vďaka systému vibračných motorčekov nielen vidíte, ale aj cítite, čo sa na displeji aktuálne deje.

Táto technológia umožnila odstránenie mechanickej časti tlačidla Home. Pocit stlačenia je teda vyvolaný len haptickou odozvou a u tlačidla ani po dlhej dobe nemôže dôjsť k opotrebovaniu častým „stláčaním“. Medzi prémiové funkcie patrí aj 3D Touch, a síce citlivosť displeja na pritlačenie. Fanúšikov kvalitnej hudby potešia zmeny v oblasti zvuku.

Stereo reproduktory dokážu vyprodukovať omnoho kvalitnejší zvuk. K najdiskutovanejším vylepšeniam patrí pridanie druhého senzoru fotoaparátu a príchod dvojnásobného optického zoomu. V praxi to znamená, že pri fotení je možné fotku zväčšiť 2x bez toho, aby došlo k strate kvality.

iPhone je však stále náchylný na mechanické poškodenia displeja. Ak sa vám rozbil alebo iným spôsobom poškodil, nekupujte nový. Rozbitý predný lcd panel jednoducho vymeňte.

Displej s dotykovým sklom je kompatibilný so všetkými modelmi iPhone 7 Plus (5,5“)

iPhone 7 Plus môžete nájsť pod názvami :

  • iPhone 7 Plus LCD displej + dotykové sklo
  • iPhone 7 Plus displej
  • LCD Apple iPhone 7 Plus
  • iPhone 7 Plus LCD Displej
  • iPhone 7 Plus Dotykové sklo
  • iPhone 7 Plus Dotyková plocha
  • výmena displeja iPhone 7 Plus

Pre daný OEM servisný diel pre iPhone 7 plus poskytujeme záruku 2 roky.

Výmena displejadigitizéra na iPhone patria k tým zložitejším, a preto ak nedisponujete skúsenosťami, odporúčame ju prenechať na profesionálny servis. Nezabudnite, že musíte použiť pôvodné tlačidlo Home, inak nebude fungovať senzor odtlačkov prstov. iPhone 7 Plus tiež disponuje odolnosťou voči vode. Ak chcete túto vlastnosť zachovať, musíte na prilepenie použiť špeciálnu lepiacu pásku. Môžete sa inšpirovať priloženým videom.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Apple iPhone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “iPhone 7 Plus lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.