Doogee Titans 2 dotykové sklo

25.00

Dostupné u nášho dodávateľa

dotyková plocha Doogee Titans 2 (DG 700) 

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 65561202 Kategórie:

Popis

Doogee Titans 2 (DG 700) dotykové sklo

Ak poznáte spoločnosť Doogee, určite viete, že ich produkty sa snažia ponúknuť zaujímavé funkcie za veľmi priaznivú cenu. Nie je tajomstvom, že niektoré prvky sú prebrané aj od iných výrobcov. Model Titans 2 sa však snaží zaujať ešte viac a to hneď po stránke dizajnu. Neinšpiroval sa ním u bežných zavedených výrobcov, ale u Vertu. Povrch teda netvoria jednoduché plastové línie, ale imitácia kože a výrazné kovové časti.

Dizajn teda imituje luxusnejšie alternatívy, ktoré ale so svojou niekoľko tisícovou cenou nemôžu Doogee konkurovať. Zaujímavosťou je, že aj napriek netradičnému spracovaniu je zadný kryt odnímateľný. Nachádzajú sa pod ním sloty na pamäťovú kartu a SIM kartu a užívateľsky vymeniteľná batéria s kapacitou 4000mAh. To však rozhodne nie je všetko. Okrem toho sa konštrukcia pýši odolnosťou IP67. Smartphone je teda možné ponoriť do vody do 1,5m hĺbky počas 30 minút.

Problém mu nebude robiť ani teplota v rozsahu -40 až 85°C, či extrémna prašnosť. Pod kapotou nájdeme chipset Mediatek 6582 so štvoricou jadier na takte 1,3GHz doplnený o 1GB RAM. Pod 4,5“ displejom s rozlíšením 960×540 sa nachádza trojica kapacitných tlačidiel šetriacich miesto zobrazenia. Aj napriek zvýšenej odolnosti môže pád z vyššej výšky na tvrdú podlahu vyvolať poškodenie dotykovej plochy. Rozbité dotykové sklo alebo nefunkčnú dotykovú odozvu môžete vyriešiť výmenou digitizéra.

Dotykové sklo (digitizér) je kompatibilný so všetkými modelmi Doogee Titans2 (DG 700)

Doogee Titans 2 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykový panel Doogee Titans 2
  • Doogee Titans 2 dotykové sklo
  • dotykové sklíčko na Doogee Titans 2
  • Doogee Titans 2 dotyková plocha
  • Doogee Titans 2 výmena

Pre daný servisný diel pre Doogee Titans 2 poskytujeme záruku 2 roky. Ak si neviete s rozoberaním smartphonu rady, môže vám pomôcť priložené video. Alternatívou je aj zveriť opravu do rúk profesionálneho servisu. Počas samotného procesu otvárania konštrukcie možno oceníte fakt, že časti držia pokope skrutky a odliepať budete musieť len dotykové sklo.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky DOOGEE, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Doogee Titans 2 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.