myPhone Hammer Energy lcd displej + dotykové sklo

45.00 42.00

Lcd display + dotykové sklo myPhone Hammer Energy

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Kategórie: Značka:

Popis

myPhone Hammer Energy lcd displej + dotykové sklo

myPhone Hammer Energy je smartfón vhodný do extrémnych podmienok, bez problémov ho môžete zobrať na turistiku alebo do práce v prašnom prostredí. Disponuje totiž zvýšenou odolnosťou voči vode a prachu. Obrnená konštrukcia a tvrdené sklo Gorilla Glass na displeji zaručujú zvýšenú odolnosť voči nárazom.

Na 5-palcovom displeji s rozlíšením 1280 x 720 px zobrazuje farby spoľahlivo a tak je čitateľnosť displeja na skvelej úrovni aj na priamom slnečnom žiarení. Vnútorné vybavenie v podobe 4-jadrového procesoru a 2 GB operačnej pamäte poskytne dostatočný výkon na všetky potrebné úkony pri bežnom používaní. Na výletoch či v práci môžete bez problémov fotografovať alebo natáčať videonahrávky vďaka 2 snímačom. Jeden je umiestnený v prednej časti nad displejom a disponuje 2 Mpx rozlíšením.

Druhý 8 Mpx sa nachádza v zadnej časti a s podporou LED blesku bez problémov zachytí snímky na miestach kde nie je dostatok svetla. Všetky nasnímané multimédiá a dáta následne uloží na vnútornú pamäť, ktorá má kapacitu 16 GB a podporuje rozšírenie pamäťovou kartou do veľkosti 32 GB v režime jednej SIM karty. S batériou vybavenou 5000 mAh kapacitou sa nemusíte obávať nedostatku energie na cestách, zabezpečí bezproblémovú prevádzku počas niekoľkých dní.

V dnešnej modernej dobe smartfónov a ich každodennom používaní často dochádza k ich poškodeniu. Ak ste si si kúpili odolnejší smartfón a očávali ste jeho nerozbitnosť, možno ste ostali nepríjemne prekvapení. Pri vyššom tlaku či silnejšom náraze na displej praskne aj to najodolnejšie sklo. Našťastie existujú náhradné diely aj pre odolné telefóny a práve my ich máme v ponuke.

Ponúkame vám lcd displejdotykovým sklom pre myPhone Hammer Energy. Po výmene bude váš telefón opäť odolný ako predtým. Neriskujte úplné zničenie vnútorných časti a vymeňte poškodené časti včas.

myPhone Hammer Energy môžete nájsť pod názvami :

  • myPhone Hammer Energy displej
  • LCD myPhone Hammer Energy
  • Dotykové sklo myPhone Hammer Energy
  • výmena myPhone Hammer Energy
  • Dotyková plocha myPhone Hammer Energy
  • myPhone Hammer Energy LCD Displej

Pre daný servisný diel pre myPhone Hammer Energy poskytujeme záruku 2 roky. Rozhodne odporúčame montáž riešiť cez špecializovaný servis. Náš obchod nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie náhradného dielu alebo samotného telefónu z dôvodu neodbornej prípadne domácej montáže a servisu náhradného dielu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky myPHONE, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “myPhone Hammer Energy lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.