Nokia Asha 200 Asha 201 As Lcd displej

18.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 68955 Kategórie: Značky: ,

Popis

Nokia Asha 200 Asha 201 As Lcd displej

Pokazil sa vám  alebo do značnej miery poškodil LCD displej na Nokia Asha 200 Asha 201 As? Nech sa páči, ponúkame vám jednoduché riešenie za veľmi prijateľnú cenu! Je ním tento LCD displej na váš mobilný telefón Nokia Asha 200 Asha 201 As . Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Nokia Asha 200 Asha 201 As

Tento LCD displej je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne Nokia Asha 200 Asha 201 As. Ide o kvalitný LCD displej, ktorý vám pomôže vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko do vrecka. Za veľmi prijateľnú cenu môžete mať svoj mobilný telefón Nokia Asha 200 Asha 201 As  v takom stave ako predtým !

LCD DISPLEJ Nokia  ZA NAJLEPŠIU CENU.

Musíme vás varovať, že výmena samotného Lcd displaya  NokiaAsha 200 Asha 201 As   je oveľa technicky náročnejšia ako výmena celého zlepeného kompletu displej+dotykové sklo, ktoré samozrejme máme v predaji TU.

Berte na vedomie, že k LCD budete musieť odborne prilepiť dotykové sklo.

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja na Nokia Asha 200 Asha 201 As , odporúčame vám pozrieť si toto video,  na ktorom nájdete presný návod ako postupovať pri výmene. Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Na daný servisný diel pre Nokia Asha 200 Asha 201 As  poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.