Nokia Lumia 925 LCD displej + dotykové sklo

99.00 47.00

LCD DISPLAY + DOTYKOVÉ SKLO Nokia Lumia 925 ZA NAJLEPŠIU CENU.

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 68956 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Nokia Lumia 925 LCD displej + dotykové sklo

Mobilné telefóny vyrábané pod značkou Nokia vždy patrili a aj patria medzi nadčasové zariadenia. Vyznačujú sa dostatočným výkonom skvelou výdržou batérie a kvalitou spracovania, ktorej sa len tak ľahko nevyrovná žiadna iná značka. Ak ste hrdým vlastníkom mobilného telefónu Nokia 925 pevne veríme, že ste s týmto telefónom spokojný a neradi by ste sa s ním rozlúčili z akéhokoľvek dôvodu.

Najcitlivejšou časťou každého jedného mobilného telefónu je jeho dotykový display. Častokrát nieje treba veľa k tomu, aby sa tento display poškodil do takej miery, že sa celý telefón stane doslova nepoužiteľným. Stačí jeden pád na tvrdý povrch a po aktivácii displeja prídete na to, že na ňom máte jednu veľkú prasklinu.

NOKIA LUMIA 925 LCD DISPLEJ S DOTYKOVÝM SKLOM ZA NAJVÝHODNEJŠIU CENU TERAZ SKLADOM.

Ak sa toto stalo aj vám s vašou obľúbenou Nokiou 925 určite ste sa boli informovať v servise ako postupovať. Cena, ktorú vám však oznámili určite nebola prijemná. Je tu však jedno riešenie, ktoré až tak nezaťaží vašu peňaženku a zároveň dostane vašu Nokiu 925 do stavu nového mobilného telefónu.

Na našom sklade máme LCD displej s dotykovým sklom vyrábaným primárne pre vašu Nokiu 925. tento diel vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu s vaším mobilným telefónom a spojenie LCD displejadotykovým sklom vám zas zaručuje, že aj samotná oprava mobilného telefónu bude jednoduchá,rýchla a tým pádom aj lacnejšia, ako by to bolo v prípade výmeny samotného LCD displeja.

Nokiu Lumia 925 môžete nájsť pod názvami:

  • displej Nokia Lumia 925
  • Nokia Lumia 925 lcd displej
  • Nokia Lumia 925 digitizer
  • Nokia Lumia 925 dotykové sklo
  • Nokia Lumia 925 display
  • Nokia Lumia 925 dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre Nokia Lumia 925 poskytujeme záruku 2 roky. S výmenou displeja vám rozhodne odporúčame zájsť do kvalitného servisu mobilných telefónov, kde okrem profesionálne zaškoleného personálu s potrebnými skúsenosťami majú aj špecializované zariadenie potrebné k tomu aby bola oprava vášho telefónu skutočne bezproblémová.

Ak sa i napriek tomu rozhodnete pre svojpomocnú alebo lacnejšiu neodbornú opravu vášho telefónu, preberáte na seba plnú zodpovednosť za prípadné ďalšie poškodenie mobilného telefónu alebo samotného náhradného dielu.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.