Nokia Lumia 640 lcd displej + dotykové sklo

50.00 32.00

Nokia Lumia 640 lcd display + dotyková plocha

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 510477774 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Nokia Lumia 640 lcd displej + dotykové sklo

Značka mobilných telefónov Nokia je zrejme jednou z najlegendárnejších značiek a na našom trhu si urobila doslova vynikajúce meno vďaka telefónom, ktorésú vyrábané s mimoriadne vysokým zreteľom na kvalitu. Model Nokia Lumia 640 určite nieje výnimkou a svojimi parametrami si zaslúžil miesto medzi mimoriadne obľúbenými a žiadanými mobilnými telefónmi.

Ani mobilné telefóny značky Nokia niesú výnimkou z pravidla, že najcitlivejšou časťou moderných mobilných telefónov je práve LCD displejdotykové sklo. Často krát stačí jeden nešťastný pád alebo neopatrné opretie sa o stôl s telefónom vo vrecku  a vaša Nokia Lumia 640 sa doslova stáva nepoužiteľným kusom elektroniky.

Ak sa niečo takéto stane vo väčšine prípadov sa ľudia rozhodujú medzi nákladnou opravou mobilného telefónu v značkovom servise a kúpou nového mobilného telefónu. V oboch prípadoch vás čaká nemala investícia. Je tu však jedno riešenie, ktoré vašu peňaženku nezaťaží ani zďaleka do takej miery a váš telefón oživí do stavu v akom bol v dobe, keď ste ho po prvýkrát vybalili zo škatule a zapli.

Na našom sklade sa nachádza Nokia Lumia 640 lcd displej, ktorý je od výroby skombinovaný s dotykovým sklom do jedného funkčného celku, čo vám zaručuje jednoduchú, rýchlu a v neposlednom rade cenovo výhodnú opravu.

Nakoľko je tento lcd displej s dotykovým sklom vyrábaný na mieru pre vašu Nokiu Lumia 640 máte garanciu stopercentnej kompatibility a po kvalitnej oprave získate mobilný telefón s rovnako kvalitným zobrazením a jemným dotykovým ovládaním ako tomu bolo u novej Nokie Lumia 640.

Nokia Lumia 640 môžete nájsť pod názvami:

  • Nokia Lumia 640 digitizer
  • dotyková plocha Nokia Lumia 640
  • Nokia Lumia 640 dotykové sklo
  • display Nokia Lumia 640
  • Nokia Lumia 640 lcd displej
  • displej Nokia Lumia 640

Pre daný servisný diel pre Nokia Lumia 640 poskytujeme záruku 2 roky. So samotnou výmenou náhradného dielu vám rozhodne odporúčame obrátiť sa na kvalitný servis mobilných telefónov.

Podomácky riešená oprava nieje síce náročná no riskujete ďalšie poškodenie vášho mobilného telefónu alebo dokonca samotného náhradného dielu. Za tieto poškodenia náš obchod v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť. V kvalitnom servise majú všetko potrebné vybavenie k tomu, aby oprava vašej Nokie Lumia 640 prebehla bez problémov.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nokia Lumia 640 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.