Xiaomi mi4c lcd displej + dotykové sklo

60.00 18.00

Xiaomi mi4c lcd display + dotyková plocha

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Xiaomi mi4c lcd displej + dotykové sklo

Mobilný telefón Xiaomi Mi 4C v sebe výnimočným spôsobom rovnako ako je to aj u iných modelov tejto značky kombinuje skvelý výkon, parametre omnoho drahších modelov s rozumnou cenovkou. Ide o jeden z najžiadanejších modelov značky Xiaomi a ak ste aj vy jeho vlastníkom sme si istý, že vás nesklamal v žiadnom ohľade a ste s nám plne spokojný.

Rovnako ako iné mobilné telefóny značky Xiaomi aj model Xiaomi Mi4C sa vyznačuje mimoriadne priaznivou cenovkou, no ak vám ku príkladu praskol displej alebo sa vám poškodila dotyková plocha, váš telefón sa bez značne nákladnej opravy stal doslova nepoužiteľným. Väčšinou sa ľudia rozhodujú medzi dvoma alternatívami. Kúpou nového mobilného telefónu a opravou toho starého, s ktorým sú zatiaľ spokojný.

Xiaomi mi4c nájdete aj pod označením:

  • Xiaomi mi 4c
  • Xiaomi m4c
  • Xiaomi mi4 c

Je tu však jedno riešenie, ktoré kvalitne oživíváš Xiaomi Mi4C do stavu nového telefónu a zároveň nezaťaží vašu peňaženku až do takej miery, ako by tomu bolo v značkovom servisnom stredisku Xiaomi.

Na našom sklade sa práve nachádza náhradný diel ktorý v sebe už od výroby kombinuje kvalitný Xiaomi mi4c lcd displej  s dotykovým sklom do jedného funkčného celku, takže jeho inštalácia a samotná oprava vášho Xiaomi Mi4C je neporovnateľne jednoduchšia, rýchlejšia a tým pádom zákonite aj lacnejšia.

Xiaomi mi4c môžete nájsť pod názvami:

  • Xiaomi mi4c lcd displej
  • dotykové sklo Xiaomi mi4c
  • dotyková plocha Xiaomi mi4c
  •  Xiaomi mi4c lcd display

Pre daný servisný diel pre Xiaomi mi4c poskytujeme záruku 2 roky. So samotnou opravou vám rozhodne odporúčame navštíviť kvalitný servis mobilných telefónov, kde majú všetko potrebné vybavenie a cenné skúsenosti potrebné ku kvalitnej oprave vášho Xiaomi Mi 4C.

V prípade, že sa rozhodnete pre svojpomocnú opravu vášho mobilného telefónu, náš obchod nenesie žiadnu zodpovednosť za ďalšie poškodenie mobilného telefónu alebo dokonca náhradného dielu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Xiaomi, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi mi4c lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.