HTC Sensation XL LCD displej + dotykové sklo

45.00 40.00

LCD display + dotyková plocha (digitizer) HTC Sensation XL

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15211 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC Sensation XL LCD displej + dotykové sklo

HTC Sensation XL je skvele vybaveným smartfónom spoločnosti HTC, ktorý môžeme pokojne označiť aj za zábavné, multimediálne centrum väčších rozmerov. Telefón ponúka výkonný procesor, dostatok pamäte RAM, nový Android, špičkový zvuk od spoločnosti Beats Audio a krásny 4,7“ LCD displej.

Úlohou tohto LCD displeja je splniť všetky Vaše multimediálne požiadavky, mu ide skvele a Vy to iste viete ak patríte k jeho majiteľom. Ide mu to skvele však len do chvíle, kým nedôjde k jeho poškodeniu a čo mení Vaše HTC Sensation XL na nefunkčný kus elektroniky. Všetky jeho skvelé vlastnosti, ktoré dokážu obstáť aj dnes však môžete razom vrátiť s týmto novým a kvalitným LCD displejom s dotykovým sklom, ktorý hodí Sensation XL späť do formy.

HTC Sensation XL môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha HTC Sensation XL
  • HTC Sensation XL displej
  • HTC Sensation XL dotyková vrstva
  • dotykový displej HTC Sensation XL
  • HTC Sensation Xl lcd displej
  • dotykový panel HTC Sensation XL
  • HTC Sensation XL dotykové sklo

Na daný servisný diel pre HTC Sensation XL poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť tento servisný diel v podobe LCD displeja s dotykovým sklom, sú pred Vami dve možnosti jeho výmeny. Tou prvou je, že Vás výmena nemusí stáť ani cent na viac, nakoľko si ju zrealizujete sami v pohodlí Vášho domova, pretože ide o skutočne jednoduchý proces.

Ak by ste si naň trúfli určite si nechajte pomôcť týmto videom, ktoré celý postup výmeny LCD displejadotykovým sklom popisuje a ukazuje. V prípade, že si po prezretí videa netrúfate na výmenu vo vlastnej réžii prosíme Vás, aby ste sa obrátili na profesionálny servis mobilných telefónov niekde vo Vašom okolí, ktorý túto výmenu LCD displejadotykovým sklom rád zrealizuje za Vás.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.