Sony Xperia P LCD displej + dotykové sklo

50.00 25.00

Sony Xperia P lt22, lt22i display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 16753 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Sony Xperia P LCD displej + dotykové sklo

Sony Xperia P je smartfón strednej triedy, ktorý zaujme pekným dizajnom od Sony, tento krát doplneným o priehľadnú lištu s dotykovými tlačidlami, ktorá robí tento telefón skutočne unikátnym. Samozrejmosťou je dostatočná hardvérová výbava, NFC, podpora DLNA, HDMI a tiež dobrý fotoaparát.

Sony Xperia P LCD displej s dotykovým sklom máme skladom na našom eshope

Celú prednú stranu zariadenia tvorí vydarený LCD displej a ak ste zabudli, že nie je nárazom odolný čoho následkom bolo jeho rozbitie, vitajte na tom pravom mieste. Ponúkame Vám riešenie, ktoré zatočí s rozbitým displejom raz a možno aj navždy. Je ním kvalitný LCD displejdotykovou plochou, ktoré je priamo a presne určený pre Vašu Sony Xperiu P. Začnite objednávkou a už čoskoro sa môžete tešiť z jej plnej funkčnosti.

Sony Xperia P nájdete na nete pod označením:

  • lt22
  • lt22i

Okrem príjemnej ceny Vás potešíme ešte tým,  že za samotnú výmenu už nemusíte utratiť ani o cent naviac. Ide o to, že tento LCD displejdotykovým sklom ponúkame už predpripravený na výmenu čo znamená, že je tento proces naozaj jednoduchý, práve vďaka obsahu dotykového skla. Zvládne ho takmer každý a tým menej skúseným pomôže toto video.

Ak by ste to z akýchkoľvek dôvodov sami robiť nechceli, nie je problém obrátiť sa na akýkoľvek servis smartfónov vo Vašom meste, kde to radi urobia za Vás a dokonca s tým, že ste si náhradný diel zohnali sami u nás aj ušetríte. Je teda len na Vás ako bude výmena prebiehať a kedy sa začne, stačí si už len objednať.

Sony Xperia P môžete nájsť pod názvami :

  • LCD Sony Xperia P
  • Sony Xperia P displej
  • Dotyková plocha Sony Xperia P
  • Dotykové sklo Sony Xperia P
  • Sony Xperia P LCD Displej

Pre daný servisný diel pre Sony Xperia P poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Sony Xperia, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.