Sony Xperia Z1 LCD displej + dotykové sklo

69.00 25.00

Sony Xperia Z1 L39h C6902 C6903 display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 16774 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Sony Xperia Z1 LCD displej + dotykové sklo

Potrebujete zohnať display na váš obľúbený telefón, no zdá sa vám, že ceny v servisoch sú v prípade náhradných dielov premrštené? Častokrát je tento váš problém aj reálny. Ponúkame vám Sony Xperia Z1 lcd displej na spolu aj s dotykovým sklom za najvýhodnejsích podmienok. Ide o servisný diel s vysokou kvalitou, čo vám zaručuje bezproblémové a dlhé používanie vášho obľúbeného mobilného telefónu bez potreby vysokých investícií.

Servisný diel Sony Xperia Z1 lcd displej s dotykovou plochou nájdete na internete pod označením::

  • L39h
  • C6902
  • C6903

Ak máte pokazený LCD displej na vašom telefóne Sony Xperia Z1 alebo vám telefón spadol na zem a lcd displej praskol nemusí to zákonite znamenať, že je telefón naodpis a musíte investovať prostriedky do nového telefónu. Riešenie vášho problému je oveľa jednoduchšie a určite neporovnateľne cenovo dostupnejšie.

Sony Xperia Z1 LCD displej s dotykovou plochou SKLADOM za najlepšiu cenu iba u nás !

Ak sa spoľahnete na kvalitné náhradné servisné diely z nášho obchodu máte istotu dlhej životnosti náhradného dielu a konečne aj vášho obľúbeného mobilného telefónu Sony Xperia Z1. nelúčte sa s vaším telefónom.Jeho oprava jednoduchšia ako by ste si pomysleli. Objednajte si od nás displej s dotykovým sklom, ktorý je navrhnutý primárne pre váš Sony Xperia Z1.

Ak máte poškodený lcd displej na vašom obľúbenom telefóne výmena spolu aj s dotykovým sklom je pre vás vždy výhodnejšou alternatívou, nakoľko je samotný servisný zásah rýchlejší a neporovnateľne technicky jednoduchší. Naviac máte oveľa menšiu šancu poškodiť váš nový náhradný diel alebo ďalšiu súčiastku na vašom mobilnom telefóne.

Sony Xperia Z1 môžete nájsť pod názvami :

  • LCD Sony Xperia Z1
  • Sony Xperia Z1 LCD Displej
  • Sony Xperia Z1 displej
  • Dotyková plocha Sony Xperia Z1
  • Dotykové sklo Sony Xperia Z1

Pre daný servisný diel pre Sony Xperia Z1 poskytujeme záruku 2 roky. Pokiaľ nemáte reálne skúsenosti s výmenou displeja na mobilnom telefóne Sony Xperia Z1, tak je jeho domáca výmena na vaše vlastné riziko a náš obchod v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie náhradného dielu alebo mobilného telefónu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Sony Xperia neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.