Sony Xperia Z5 Compact lcd displej + dotykové sklo

42.00 30.00

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Sony Xperia Z5 compact.

Daný displej so sklom ponúkame v dvoch farebných kombináciách. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Sony Xperia E5823
  • Sony Xperia z5 compact
Katalógové číslo: 91551071 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Sony Xperia Z5 Compact lcd displej + dotykové sklo

Nieje tomu tak dávno kedy ste si kúpili jeden z najžiadanejších mobilných telefónov značky SONY model Sony Xperia Z5 Compact a už sa vám stihol pokaziť display? V prípade výrobnej chyby je riešenie jednoduché, záručný servis to vyrieši za vás. Ak však nejde o výrobnú chybu, tak vás čaká nemalá investícia do servisu, ktorý vám objedná drahý display.

Tento displej spolu s dotykovým sklom je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne. Ide o kvalitný  Sony Xperia Z5 compact LCD displej spolu s dotykovým  sklom a digitizérom, ktoré vám pomôžu vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

Sony Xperia Z5 Compact lcd displej + dotykové sklo skladom za bezkonkurenčnú cenu !

Ak sa vám nechce investovať taký veľký obnos máme pre vás dobrú správu na našom sklade máme LCD displej s dotykovým sklom určeným práve pre mobilný telefón Sony Xperia Z5 Compact. Tento náhradný diel je vyrábaný primárne pre Sony Xperia Z5 Compact, čo vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu náhradného dielu s mobilným telefónom a navyše máte garanciu toho, že podanie obrazu s naším náhradným dielom bude na rovnako vysokej úrovni, ako je to u Sony Xperia Z5 Compact, ktorý práve vyšiel z výrobného závodu.

Z nášho obchodu často objednávajú náhradné diely aj samotné servisy. Vyhnite sa tomu aby si na náhradný diel servis zarátal svoju maržu a objednajte si ho priamo od nás. Kuriér vám náhradný diel doručí až domov.

Kombinácia Sony Xperia Z5 Compact LCD displeja spolu s dotykovým sklom vám navyše zjednodušuje a urýchľuje samotný servisný úkon, takže máte nižšie riziko ďalšieho poškodenia mobilného telefónu a samozrejme aj nižšie náklady na servisný zásah.

Sony Xperia Z5 compact môžete nájsť pod názvami :

  • Sony Xperia Z5 compact displej
  • LCD Sony Xperia Z5 compact
  • Sony Xperia Z5 compact LCD Displej
  • Dotykové sklo Sony Xperia Z5 compact
  • Dotyková plocha Sony Xperia Z5 compact

Pre daný servisný diel pre Sony Xperia Z5 compact poskytujeme záruku 2 roky. Pre servis rozhodne doporučujeme zvolenie kvalitného servisného strediska, ktoré má všetko potrebné vybavenie na servisný úkon a samozrejme aj personál zaškolený ne takýto servis.

Náš obchod v žiadnom prípade nezodpovedá sa poškodenie LCD displejadotykovým sklom alebo dokonca samotného mobilného telefónu pri jeho neodbornej alebo domáckej oprave. Oprava vyžaduje aspoň minimálne technické zručnosti a znalosti z oblasti servisu mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky SONY XPERIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sony Xperia Z5 Compact lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.