Dotykové sklo Cubot Nova

18.00

Cubot Nova dotyková plocha

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Dotykové sklo Cubot Nova

Cubot Nova patrí k smartfónom, ktoré zapôsobia jednoduchým dizajnom a na tak nízku cenovku aj celkom slušnými hardvérovými parametrami. Celá zobrazovacia plocha lcd displeja využívajúca IPS technológiu je pokrytá dotykovým sklom s uhlopriečkou 5,5-palcov a HD rozlíšením 1440 x 720 px.

Dobré zobrazovacie vlastnosti sa vám budú hodiť najmä pri používaní na slnku. Keď sme spomínali slušný výkon v porovnaní k cene, mysleli sme hlavne 4-jadrový procesor a 3 GB operačnú pamäť. Keď k tomu pripočítame obľúbený operačný systém Android verzie 8.1, dostaneme užívateľsky prívetivé zariadenie, s ktorým si pri bežnom používaní plne vystačíte.

Fotografovať môžete ako z prednej tak aj zo zadnej strany. K dispozícii je predná 8 Mpx kamera a duálny snímač 13 + 8 Mpx na zadnej strane, ktorý navyše podporuje pokročilejšiu funkciu automatického zaostrovania. Vďaka tomu vaše fotky nebudú rozmazané a bez problémov sa s nimi môžete pochváliť na sociálnych sieťach.

Na ukladanie tu máte dostatok priestoru v podobe 16 GB interného úložiska s možnosťou ďalšieho rozšírenia microSDCX kartou do veľkosti 128 GB. Pre bezpečnosť súborov môžete okrem klasických možností využiť aj čítačku odtlačkov prstov, vďaka ktorej bude mať prístup do zariadenia len ten, ktorému to dovolíte.

Rozbiť či poškodiť dotykové sklo na vašom smartfóne nie je vôbec zložité. Stačí chvíľka nepozornosti a problém je na svete. Opravu však zabezpečí málokto, vidíme to takmer všetci a takmer dennodenne.

Majitelia telefónov si totiž neuvedomujú riziká tejto situácie, ktorá môže znamenať oveľa viac ako prasknutie skla. Ak zareagujete včas, zabránite ďalšiemu poškodeniu.

Objednajte si u nás nové dotykové sklo pre Cubot Nova a udržte váš telefón v bezpečí. Pri výmene vám ako pomocník poslúži nasledujúce video.

Cubot Nova môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko Cubot Nova
  • Dotykové sklo Cubot Nova
  • dotyková plocha Cubot Nova
  • výmena Cubot Nova

Pre daný servisný diel pre Cubot Nova poskytujeme záruku 2 roky. Ak si na výmenu dotykového skla na Cubote Nova netrúfate, odneste sklo spoločne s telefónom do servisu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Cubot, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk . Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dotykové sklo Cubot Nova”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.