Popis

Microsoft Lumia 950 lcd displej + dotykové sklo

Nokia v kooperácii s Microsoftom prináša na trh nový TOP model s názvom Lumia 950, ktorý chce svojim priaznivcom dať to najlepšie, čo obaja giganti ponúkajú. Od Microsoftu je to v prvom rade operačný systém Windows 10 Mobile, ktorý je podľa slov firmy lepší než kedykoľvek predtým. Nokia prispela svojou dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami vo výrobe telefónov a postarala sa o kvalitný hardvér. Telefón poháňa Qualcomm Snapdragon 808, ktorý ponúka 6 jadier na frekvencii 1,8 GHz. Nechýba tiež 3 GB RAM a grafika Adreno 418. Pýchou je 20 Mpix fotoaparát s trojitým LED bleskom a 5,2‘‘ QHD displej. V prípade, že sa Vám rozbil, využite náš nový servisný diel v podobe LCD displejadotykového skla.

Vďaka spojeniu týchto dvoch kúskov je výmena naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý. Stačí ak si pred ňou pozriete nasledujúce video, ktoré Vás jednoducho prevedie problematikou výmeny Microsoft Lumia 950 LCD displejadotykovým sklom.

Nokia Lumia 950 nájdete aj pod označením:

  • dotykový displej Microsoft Lumia 950
  • dotykové sklo Microsoft Lumia 950
  • dotyková plocha Microsoft Lumia 950
  • Microsoft Lumia 950 lcd displej
  • výmena Nokia Lumia 950

Pre daný servisný diel pre Nokia Lumia 950  poskytujeme záruku 2 roky. Už niekoľko minút po doručení Vašej objednávky sa môžete tešiť z Microsoft Lumie 950, ktorá pôjde znova ako hodinky.

Ak si však po pozretí videa na výmenu netrúfate, prosíme Vás, aby ste sa obrátili na profesionálny servis mobilných telefónov, kde sa o Váš LCD displej dotykové sklo hravo postarajú za Vás.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Nokia, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.