Nokia N8 dotykové sklo

15.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Nokia N8 dotyková plocha

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Nokia N8 dotykové sklo

Prasklo vám dotykové sklo na vašom mobilnom telefóne Nokia N8? Ponúkame vám riešenie v podobe tohto dotykového skla. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Nokia N8

Pokazilo sa vám alebo výrazne poškodilo dotykové sklo na Nokia N8 ?

Toto dotykové sklo je určené pre tých, ktorým prasklo alebo majú závažne poškodené sklo na ich obľúbenom mobilnom telefóne Nokia N8. Ide o kvalitné dotykové sklo, ktoré vám pomôže vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

DOTYKOVÉ SKLO Nokia N8 ZA NAJLEPŠIU CENU na TRHU !

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou dotykového skla na Nokia N8, odporúčame vám pozrieť si nasledujúce video,  na ktorom nájdete presný návod ako postupovať pri výmene.  Uskutočnenie výmeny je však na  vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Na daný servisný diel pre Nokia N8  poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme žiadnu zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť odborný servis.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nokia N8 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.