logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Samsung Galaxy A5 2016 dotykové sklo

12.00

Dotyková plocha Samsung Galaxy A5 2016

Samung A5 2016 (A510 A510F A510M A510FD A5100 A510Y) dotyková plocha

Dotykové sklo ponúkame v troch farebných variantách :BIELEJ, ČIERNEJ a ZLATEJ . /požadovanú farbu prosím napíšte do poznámky/

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 20204515 Kategórie:

Popis

Samsung Galaxy A5 2016 dotykové sklo

Samsung Galaxy A5 je vybavenejším modelom série A, ktorá bola predstavená v roku 2015. V nej sa kórejsky gigant sústredí na solídne telefóny, ktoré by mali zaujať pomerom ceny a výkonu. Tieto telefóny si používatelia veľmi obľúbili, vďaka čomu ich modelová línia pokračuje aj v roku 2016. Samsung Galaxy A5 je drahší no zároveň vybavenejší model, ktorý sa oproti svojmu predchodcovi dočkal mnohých vylepšení.

Ponúkne dizajn, ktorý pripomína vlajkové lode línie es a za dizajnom nezaostáva ani hardvér. Srdcom telefónu je osemjadrový Exynos 7880, grafický čip Mali T – 830 a 3 GB RAM. Kovovo – sklenená konštrukcia ponúka tiež 16 Mpix fotoaparát a 16 Mpix prednú kameru. Nechýba ani parádny Full HD lcd displej, s uhlopriečkou 5,2‘‘ a funciou Always on. Ak pre tento kúsok hľadáte nové dotykové sklo, dorazili ste na správne miesto.

Samung A5 2016 dotykové sklo nájdete aj pod značkou:

  • Samsung A510F
  • Samsung A510M
  • Samsung A510FD
  • Samsung A5100
  • Samsung A510Y

Samsung A5 2016 môžete nájsť pod názvami :

  • Samsung A5 2016 Dotyková plocha
  • sklíčko Samsung A5 2016
  • Samsung A5 2016 dotykové sklo
  • výmena Samsung A5 2016

Pre daný servisný diel pre Samsung A5 poskytujeme záruku 2 roky. Toto nové a kvalitné Samsung A5 2016 dotykové sklo si môžete vymeniť aj sami. Ide však o technologický náročný proces, ktorý neodporúčame robiť neskúseným používateľom. Ak sa doňho chcete pustiť, určite si pozrite toto video, ktoré Vás výmenou dotykového skla prevedie.

V prípade, že si po jeho pozretí nie ste istí, či výmenu dotykového skla zvládnete, obráťte sa prosím na profesionálny servis mobilných telefónov. Tam sa o Váš Samsung Galaxy A5 2016 postarajú s potrebnou gráciou.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Samsung, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Samsung Galaxy A5 2016 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *