Samsung Galaxy S4 LCD displej + dotykové sklo

80.00 40.00

LCD display + dotyková plocha Samsung Galaxy S4

 

Katalógové číslo: 56902 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

Samsung Galaxy S4 LCD displej + dotykové sklo

Vlajkové lode Samsungu sú charakteristické tým, že svojou výbavou vždy predbehnú dobu, v ktorej sa dostanú na svetlo sveta. Samsung Galaxy S4 určite nebol výnimkou. Ten totiž už pred 4 rokmi ponúkal vlastnosti, za ktoré sa hocijaký smartfón nemusí hanbiť ani dnes.

Základ tvoril Snapdragon 600, ktorý disponoval štyrmi jadrami a taktom 1,9Ghz, sekundovalo mu 2 gigabajte operačnej pamäte, 13Mpx fotoaparát s nahrávaním Full HD videí a HDR, elegantný dizajn a krásny, Super AMOLED 5“ LCD displej, ktorý disponoval Full HD rozlíšením. Nebol však nezničiteľný a ak Vám praskol, rozbil sa alebo jednoducho prestal fungovať, využite naše riešenie, ktoré spočíva v novom a kvalitnom LCD displejidotykovým sklom, ktorý vráti svetlo Vášmu Samsung Galaxy S4, ktoré sa jednoznačne oplatí opraviť aj dnes.

Samsung Galaxy S4 je kompatibilný s :

  • Samsung i9505

  • Samsung I9506

  • Samsung I337

Výhodou dneška je však fakt, že cena servisného dielu je skutočne historicky najnižšia, čo robí opravu výhodnejšou. Celé to však zachádza ešte ďalej, nakoľko Vás výmena nového LCD displeja s dotykovým sklom nemusí stáť ani o cent viac. Je totiž taká jednoduchá, že ju zvládnete aj sami. Skvele Vám pomôže toto video, ktoré celý postup opisuje a ukazuje. Stačí ho iba napodobiť a už za pár minút je Vaša vlajková loď  Samsung Galaxy S4 opäť plne funkčná s novým LCD displejomdotykovým sklom.

V prípade záujmu si môžete u nás zakúpit len Samsung Galaxy s4 dotykové sklo.

Samsung Galaxy S4 môžete nájsť pod názvami :

  • displej Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S4 lcd displej
  • LCD Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S4 dotykové sklo
  • dotyková plocha Samsung Galaxy S4
  • digitizer Samsung Galaxy S4

Pre daný servisný diel pre Samsung Galaxy S4 poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že by ste si na výmenu LCD displejadotykovým sklom vo vlastnej réžii netrúfli ani po pozretí videa, prosíme Vás, aby ste sa obrátili na profesionálov v servise mobilných telefónov. Výsledok zaručene bude stáť zato!

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Samsung, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna, Modrá

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.