Samsung Galaxy S4 dotykové sklo

12.00 10.00

dotyková doska, plocha Samsung Galaxy S4

Vieme vymeniť len dotykovú plochu na Samsung Galaxy S4 , pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Popis

Samsung Galaxy S4 dotykové sklo

Vlajkové lode Samsungu sú charakteristické tým, že svojou výbavou vždy predbehnú dobu, v ktorej sa dostanú na svetlo sveta. Samsung Galaxy S4 určite nebol výnimkou. Ten totiž už pred 4 rokmi ponúkal vlastnosti, za ktoré sa hocijaký smartfón nemusí hanbiť ani dnes.

Základ tvoril Snapdragon 600, ktorý disponoval štyrmi jadrami a taktom 1,9Ghz, sekundovalo mu 2 gigabajte operačnej pamäte, 13Mpx fotoaparát s nahrávaním Full HD videí a HDR, elegantný dizajn a krásny, Super AMOLED 5“ LCD displej, ktorý disponoval Full HD rozlíšením. Nebol však nezničiteľný a ak Vám praskol, rozbil sa alebo jednoducho prestal fungovať, využite naše riešenie, ktoré spočíva v novom a kvalitnom  dotykovom skle, ktorý vráti svetlo Vášmu Samsung Galaxy S4, ktoré sa jednoznačne oplatí opraviť aj dnes.

Samsung Galaxy S4 je kompatibilný s :

  • Samsung i9505

  • Samsung I9506

  • Samsung I337

V prípade záujmu si môžete u nás zakúpit aj zlepený komplet Samsung Galaxy s4 lcd displej s dotykovým sklom.

Samsung Galaxy S4 môžete nájsť pod názvami :

  • dotyková plocha Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S4 dotykové sklo
  • výmena Samsung Galaxy S4

Pre daný servisný diel pre Samsung Galaxy S4 poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že by ste si na výmenu Samsung Galaxy S4 dotykové skla vo vlastnej réžii netrúfli ani po pozretí videa, prosíme Vás, aby ste sa obrátili na profesionálov v servise mobilných telefónov. Výsledok zaručene bude stáť zato!

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Samsung, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Červená, Čierna, Modrá