Sony Xperia Z2 dotykové sklo

17.00 10.00

dotyková plocha Sony Xperia Z2

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 645120 Kategórie: Značky: ,

Popis

Sony Xperia Z2 dotykové sklo

Stalo sa vám to čo ste nečakali? Máte skvelý výkonný Sony Xperia Z2 a stala sa vám čoho sa obáva každý, kto vlastní smartphone? Vo väčšine prípadov stačí ak Vám váš smartphone vypadne z vrecka na tvrdý povrch a váše dotykové sklo je nenávratne preč. Prasknutá Sony Xperia Z2 dotyková plocha určite nie je prijemná vec a vo väčšine prípadov si každý človek pomyslí jedno. Mám mobil na odpis a oprava ma výjde na viac ako nový telefón.

Nie vždy tomu ale musí byť tak. Riešenie vášho problému s dotykovým sklom na vašom obľúbenom mobilnom telefóne Sony Xperia Z2 je jednoduchšie ako by ste si pomysleli. 

Sony Xperia Z2 nájdete pod označením:

  • Sony Xperia Z2
  • L50W
  • D6502
  • D6503
  • D6543

Kvalitné spracovanie a stopercentná kompatibilita. To sú priority, ktoré kladieme na naše náhradné diely a samozrejme výnimkou nieje ani dotykové sklo pre váš Sony Xperia Z2

Sony Xperia Z2 dotykové sklo  ZA NAJVÝHODNEJŠIU CENU NA SLOVENSKU.

To je práve to čo vám ponúkame. Servisný úkon vás vyjde neporovnateľne lacnejšie ak si náhradný diel zoženiete na vlastné náklady a vo väčšine prípadov je oprava aj rýchlejšia. Pred výmenou Vś chceme upozorniť, pretože displej je s dotykovým sklom zlepený, preto je výmena oveľa zložitejšia ako keby ste si kúpili už zlepený komplet Sony Xperia Z2 LCD displej + dotykové sklo, ktorý zakúpite TU .

Sony Xperia Z2 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha Sony Xperia Z2
  • výmeny Sony Xperia Z2
  • Sony Xperia Z2 dotykové sklo
  • Sony Xperia Z2 LCD Displej

Pre daný servisný diel pre Sony Xperia Z2 poskytujeme záruku 2 roky. Náš obchod v žiadnom prípade nezodpovedá za poškodenie náhradného dielu alebo dokonca samotného mobilného telefónu pri výmene v neodbornom servise alebo v domácich podmienkach. Rozhodne odporúčame návštevu špecializovaného servisného strediska s profesionálnym vybavením-

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Sony Xperia, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sony Xperia Z2 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top