Xiaomi Mi4 LCD displej + dotykové sklo

35.00 25.00

Xiaomi Mi4 LCD display + dotyková plocha / digitizer

Katalógové číslo: 1321565 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

Xiaomi Mi4 LCD displej + dotykové sklo

Ste vlastníkom mobilného telefónu Xiaomi Mi4. Tak sme presvedčený o tom, že ste jeho spokojným užívateľom a aj vás rovnako ako mnohých iných prekvapuje svojimi širokýmimožnosťami a skvelým výkonom za bezkonkurenčnú cenu.

Ak sa vám stala nehoda a váš Xiaomi Mi4 vám vypadol z vrecka na zem tak nešťastne, že je jeho display nenávratne preč, tak určite nieste jediný. Návšteva servisného strediska vás však môže nemilo prekvapiť cenou, ktorú si tento servis zaúčtuje za objednanie náhradného dielu a opravu vášho telefónu. Našťastie pre vás máme jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže ušetriť vašu peňaženku od veľkých výdavkov.

Na našom sklade máme Xiaomi Mi4 LCD displejdotykovým sklom. Tento náhradný diel je vyrábaný výhradne pre tento jeden model, čím vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu tak, aby ste si na ostrosti zobrazenia a jemnosti dotykového ovládania nevšimli žiadne rozdiely medzi vaším opraveným telefónom a Xiaomi Mi4, ktorý vyšiel priamo z výrobnej linky.

Pri výrobe našich náhradných dielov si mimoriadne potrpíme hlavne na kvalitu spracovania samotného  náhradného dielu. Vďaka tomu že sme skombinovali LCD displejdotykovým sklom do jedného funkčného celu získavate náhradný diel ktorého inštalácia je neporovnateľne jednoduchšia, časovo menej náročná a tým pádom aj lacnejšia.

Xiaomi Mi4 LCD displej s dotykovým sklom v jednom funkčnom celku za bezkonkurenčných podmienok.

Samotnú výmenu displeja na vašom Xiaomi Mi4 vám rozhodne odporúčame realizovať v kvalitnom servise mobilných telefónov. V tomto servise majú odborníkov zaškolených na podobné zásahy do mobilných telefónov a v prvom rade sú dobre vybavené na to, aby rýchlo a jednoducho oživili váš Xiaomi Mi4 do toho stavu v akom bol pred zničením displeja.

Xiaomi Mi4 môžete nájsť pod názvami:

  • xiaomi mi4 lcd displej
  • xiaomi mi4 lcd display
  • xiaomi mi4 dotykové sklo
  • xiaomi mi4 dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre Xiaomi mi4 poskytujeme záruku 2 roky. Náš obchod lacnydisplej.sk v žiadnom prípade nezodpovedá za žiadne poškodenia samotného náhradného dielu alebo mobilného telefónu v prípade, že sa rozhodnete pre jeho neodbornú opravu alebo opravu v domácich podmienkach. Samotný servisný úkon nieje náročný no vyžaduje praktické skúsenosti a istú dávku technickej zručnosti

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Xiaomi, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi Mi4 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.