Späť na produkty
LCD displej + dotykové sklo Honor Magic 4 Lite
LCD displej + dotykové sklo Honor Magic 4 Lite Pôvodná cena bola: 39.00€.Aktuálna cena je: 28.00€.

Lcd displej + dotykové sklo Xiaomi Poco F4 GT

Pôvodná cena bola: 70.00€.Aktuálna cena je: 30.00€.

LCD display + dotyková plocha Xiaomi Poco F4 GT

Na sklade

Kategória: Značka:
Popis

Lcd displej + dotykové sklo Xiaomi Poco F4 GT

Poco F4 GT je špičkový herný smartfón s nadupaným výkonom, ktorý určite poteší všetkých nadšencov do mobilného hrania. Je k tomu aj tak hardvérovo vybavený, takže tu nechýba špičkový procesor Snapdragon ôsmej generácie s maximálnou výkonnosťou na úrovni 3 GHz, ktorý je doplnený o grafický procesor Adreno 730 a 8 alebo dokonca v druhej voľbe až 12 GB operačnou pamäťou.

Poco F4 GT má ďalej vo výbave špeciálne herné tlačidlá a vpredu samozrejme dotykovo ovládaný obrovský displej s veľkosťou uhlopriečky 6,7-palcov so 480 Hz dotykovou frekvenciou. Displej podporuje HDR10+, je postavený na AMOLED technológii a pri pomere strán 20:9 dokáže ponúknuť maximálne rozlíšenie 1080×2400 px.

Hranie bude ešte zábavnejšie vďaka nadštandardnej zvukovej výbave a reproduktorom od značky JBL. Aby ste mali mobilnú zábavu so sebou aj na cestách a nemuseli neustále riešiť pripojenie nabíjačky, je Poco F4 GT vybavený batériou, ktorá ponúkne 4700 mAh kapacitu a dlhú výdrž.

Ak už by ste naozaj museli riešiť nabíjanie určite oceníte ultra rýchle 120 W nabíjanie. Tak, ako každý moderný smartfón je aj tento vybavený viacerými fotoaparátmi. Vpredu je preto umiestnená 20 Mpx selfie kamera a na opačnej strane tromi fotoaparátmi nielen pre klasické snímky, ale aj špeciálne vrátane širokouhlých či makro záberov.

Hranie hier na vašom smartfóne asi nebude príliš veľkou zábavou, ak je na prednej strane telefón poškodený. Vtedy pravdepodobne strácate trpezlivosť a premýšľate nad výmenou telefónu.

Vymeniť však stačí len dotykové sklodisplej, ktoré pre vás máme vo výhodnom balíčku presne pre váš smartfón Poco F4 GT a môžete si opäť užívať hodiny zábavy tak, ako doteraz.

Vo videu priloženom nižšie si môžete pozrieť, ako sa takýto poškodený diel mení. Sami sa do výmeny ale nepúšťajte, ak nemáte dostatočné skúsenosti.

Xiaomi Poco F4 GT môžete nájsť pod názvami:

  • dotykové sklo Xiaomi Poco F4 GT
  • Xiaomi Poco F4 GT lcd display
  • Xiaomi Poco F4 GT lcd displej
  • Xiaomi Poco F4 GT dotyková plocha
  • výmena Xiaomi Poco F4 GT

Pre daný servisný diel pre Xiaomi Poco F4 GT poskytujeme záruku 2 roky. Pre výmenu lcd displeja a dototykovej plochy odporúčame obrátiť sa na odborníkov a na výmenu využiť služby servisného strediska mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Xiaomi, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie
Značka

Model

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lcd displej + dotykové sklo Xiaomi Poco F4 GT”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka používa Akismet na obmedzenie spamu. Zistite, ako sa spracovávajú údaje o vašich komentároch.

Doprava

Doprava

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 2,50 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

LCD nahradny displej doprava

Snažíme sa držať skladom čo najviac modelov (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 14tej hodiny sú okamžite expedované a tovar je doručený nasledujúci pracovný deň poštou . Avšak v prípade nepredvítateľných okolností radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. V prípade že objednaný tovar nie je skladom, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku príp. kuriérom na dobierku podľa toho, ktorý druh dopravy si zvolíte. Za tovar (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zasielky na pošte. Ak Vás kuriérska služba nezastihne v deň doručenia na vami uvedenej adrese , telefonicky sa s Vami spojí a dohodne si náradný čas doručenia a miesto.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 3,00 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!A

Sidebar