Huawei displej

Huawei Displej

Čínsky výrobca Huawei zavítal na slovenský a český trh približne pred 3 rokmi. Smartphony od HTC neboli na slovenskom a čekom trhu dostupné v čase začiatku predaja smartphonov. Vtedy tu kraľovali iné značky. Huawei, podobne ako iné čínske značky v očiach mnohých zákazníkov možno spočiatku nevzbudzovali dôveru. Ako sa však správne hovorí, všetko chce svoj čas. Presne to isté platí aj v prípade smartphonov. Dnes ešte stále nie je výrobca Huawei u nás až taký výrazný. Možno to neviete, ale Huawei sa okrem výroby smartphonov venuje aj výrobe iných technologických zariadení, napríklad wifi routerov a taktiež mu nie je ľahkostajná ani výroba smart hodiniek. 

Hoci sa zdá, že si ešte stále nenašiel dostatok zákazníkov, Huawei nezaháľa a vyrába smartphony, ktoré určite dokážu zaujať aj tých zákazníkov, ktorí sa správajú ako sa vraví “ako neveriaci Tomáš”. Vývoj a investície do vývoja nie sú žiadne tabu. Svetlo sveta tak dokážu uzrieť smartphony, ktoré často prekonávajú smartphony značiek, ku ktorým veľa zákazníkov veľkú dôveru.

Okrem výskumu a následného vývoja nie je pre Huawei veľkou neznámou ani dizajn. Možno si myslíte, ako už len môže okúzliť dnešný smartphone, keď je to len obyčajná “placka”. Odpoveď spočíva v tom, že výrobca sa veľmi rád pohráva s materiálmi. Okrem plastu častokrát využíva hliník, čo spôsobuje, že smartphony od Huawei pôsobia dojmom luxusu a elegancie.

Veľkou novinkou je napríklad aj možnosť odomknutia obrazovky na vybraných smartphonoch pomocou stačenia tlačidla na zadnom strane smartphoni. Patríte medzi tých, ktorí si obľúbili smartphony Huawei? Stalo sa vám, že váš smartphone nešťastnou náhodou spadol a poškodil sa mu huawei displej, dotykové sklo alebo rovno lcd displej aj s dotykovým sklom? Nezúfajte! Nemusíte investovať veľa peňazí do kúpy nového smartphonu. Na to, aby sme vám z tejto nepríjemnej situácie pomohli sme tu my! Za výhodnú cenu Vám vieme ponúknuť huawei displej alebo huawei dotykové sklo.