Huawei Ascend G7 LCD displej + dotyková plocha

45.00 25.00

LCD display + dotykové sklo (digitizér) Huawei Ascend G7

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 42544444 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Huawei Ascend G7 LCD displej + dotyková plocha

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom, digitizérom pre mobilný telefón Huawei Ascend G7. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý môžete nájsť pod názvami:

  • Huawei Ascend G7
  • Huawei Ascend G7 LCD displej
  • Huawei f1054

Máte pokazený alebo poškodený lcd display na Huawei? Len u nás ho nájdete za najlepšiu cenu skladom.

Tento LCD displej spolu s dotykovým sklom je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne. Ide o kvalitný LCD displej Huawei Ascend G7 spolu s dotykovým  sklom a digitizérom, ktoré vám pomôžu vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

Huawei Ascend G7 LCD displej + Dotykové sklo

Výmena dotykového skla spolu s displejom na  Huawei Ascend G7 je pre vás skutočne najlepšou alternatívou, pretože pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si samostatne dotykové sklo alebo samostatne displej, výmena bude technicky náročnejšia

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja Huawei Ascend G7, odporúčame vám pozrieť si toto video, na ktorom nájdete presný návod, ako postupovať pri výmene.  Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Pre daný servisný diel pre Huawei Ascend G7 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Huawei Ascend G7 LCD displej + dotyková plocha”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.