Huawei P6 dotykové sklo

16.00 13.00

Huawei P6 dotykové sklo / plocha

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 7477455678 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Huawei P6 dotykové sklo

Huawei P6 bol dlhú dobu vlajkovou loďou spoločnosti Huawei. Aj napriek tomu, že vývoj smartphonov postúpil a objavili sa aj novšie modely, Huawei P6 za nimi stále nezaostáva a drží sa trendov, na aké sme v súčasnosti zvyknutí zo strednej triedy.

Medzi hlavné výhody patrí štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,5GHz doplnený o 2GB operačnej pamäti. Ich výpočtový výkon je dostatočný na pohodlné prehliadanie webu, hranie hier a používanie nových náročnejších aplikácií. Za konkurenciou nezaostáva ani fotoaparát. Za optikou s dobrou svetelnosťou je umiestnený senzor s rozlíšením 8MPx.

Jedným z neduhov Huawei P6 je displej náchylný na rozbitie. Bola by veľká škoda pozerať sa na 4,7“ HD displej s verným podaním farieb cez popraskané dotykové sklo s pavučinou. Do nového smartphonu by ste ale museli investovať nemalé financie, a preto je najlepšie displej vymeniť. Ak sa vám rozbilo dotykové sklo, je nutné vymeniť celý diel, pretože digitizér (dotykové sklo) je s displejom pevne zlepený.

Nami ponúkaný kvalitný náhradný Huawei P6 LCD displej má rovnaké vlastnosti ako pôvodný displej a smartphone bude po výmene vyzerať ako nový.

Huawei LCD displej s dotykovým sklom sú kompatibilné s modelmi:

  • Huawei (Ascend) P6

Predtým, ako začnete s výmenou displeja sa uistite, že máte potrebné náradie a zručnosti na jeho výmenu. Ak si na výmenu netrúfate, môžete využiť služby profesionálnych servisov na opravu mobilných telefónov.

Huawei P6 má unibody konštrukciu a displej a ďalšie časti sú prilepené lepidlom. Ak chcete pri výmene uspieť a tešiť sa z dobrého výsledku, mali by ste použiť horkovzdušnú pištoľ. Okrem nej budete potrebovať aj skrutkovač a plastový nástroj na rozpájanie obvodov flex káblov a jednotlivých častí konštrukcie. Pri výmene môžete postupovať podľa nasledujúceho videa.

Huawei P6 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko na Huawei P6
  • Huawei P6  dotyková plocha
  • Huawei P6 dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre Huawei Ascend P6 poskytujeme záruku 2 roky. Všetky diely sú pred odoslaním odskúšané a dôkladne zabalené, aby nemohlo dôjsť k znehodnoteniu počas prepravy. Za poškodenie pri výmene nenesieme zodpovednosť

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Huawei P6 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.