Zenfone 2 LCD displej + dotykové sklo

55.00 25.00

Asus Zenfone 2 lcd display + dotykové sklo/digitizer

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 84411100 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Zenfone 2 lcd displej + dotykové sklo

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom, digitizérom pre mobilný telefón Zenfone 2 . Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý môžete nájsť pod :

  • Asus Zenfone 2 
  • Zenfone ZE551ML
  • Zenfone 2 lcd displej

Máte pokazený alebo poškodený lcd display na Zenfone 2? Len u nás ho nájdete za najlepšiu cenu.

Tento LCD displej spolu s dotykovým sklom je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne. Ide o kvalitný LCD displej Zenfone 2  spolu s dotykovým  sklom a digitizérom, ktoré vám pomôžu vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

Zenfone 2 lcd displej + dotykové sklo

Výmena dotykového skla spolu s lcd displejom na Zenfone 2 je pre vás skutočne najlepšou alternatívou, pretože pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si samostatne dotykové sklo alebo samostatne displej, výmena bude technicky náročnejšia

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja Zenfone 2, odporúčame vám pozrieť si toto video, na ktorom nájdete presný návod, ako postupovať pri výmene.  Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Pre daný servisný diel pre Zenfone 2 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Asus Zenfone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zenfone 2 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top