Zenfone 5 LCD displej + dotykové sklo

55.00 25.00

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Zenfone 5. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Zenfone 5
  • A501CG

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 1485962 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Zenfone 5 LCD displej + dotykové sklo

Ak sa potrebujete pri mobilnom telefóne spoľahnúť na dlhú výdrž, dostačujúci výkon a všestrannosť no neste ochotný za mobilný telefón dávať nekresťansky veľké peniaze len preto, aby ste sa mohli pochváliť že vlastníte vlajkovú loď od značiek ako sú Apple iPhone alebo Samsung je tu značná šanca, že vlastníte práve Asus Zenfone 5. Tento telefón v sebe kombinuje všetky tieto vlastnosti za veľmi rozumnú cenu.

LCD DISPAY S DOTYKOVÝM SKLOM PRE ASUS ZENFONE 5 ZA NAJVÝHODNEŠIU CENU.

Pevne veríme, že ste s telefónom Asus Zenfone 5 nadmieru spokojný, ako je aj mnoho ďalších jeho užívateľov. Ak sa vám však stala nehoda aj váš displej je nenávratne preč určite vám v hladne prebehlo, že všetko čo ste mali na svojom telefóne uložené či rozrobené je nenávratne preč a jeho oprava bude drahšia ako nový telefón. V niektorých prípadoch tomu tak môže byť no mi pre vás máme jednu dobrú správu.

Na našom sklade sa nachádza LCD displej s dotykovým sklom vyrábaným primárne pre model Asus Zenfone 5. Tento náhradný diel je vyrábaný primárne pre váš telefón, takže máte garanciu stopercentnej kompatibility so zariadením a po oprave budete mať v rukách telefón, ktorý ma rovnako ostré zobrazenie a jemné dotykové ovládanie ako je to u telefónu Asus Zenfone 5, ktorý práve vyšiel z výrobného závodu značky Asus.

Nakoľko od nás dostanete Zenfone 5 LCD displejdotykové sklo v jednom funkčnom celku je samotný servisný zásah technicky menej náročný, rýchlejší a tým pádom aj zákonite lacnejší.

Asus Zenfone 5 nájdete aj pod označením:

  • Zenfone 5 lcd displej
  • dotykové sklo Zenfone 5
  • dotyková plocha Zenfone 5
  • displej Zenfone 5

Pre daný servisný diel pre Zenfone 5 poskytujeme záruku 2 roky. I napriek tomu, že výmena nášho náhradného dielu nieje technicky náročná, rozhodne vám odporúčame návštevu kvalitného servisu mobilných telefónov, kde majú špecializované zariadenie na tieto servisné zásahy a personál, ktorý je profesionálne zaškolený a má potrebnú prax.

V prípade, že sa rozhodnete pre neodbornú či podomácku výmenu displeja na vašom telefóne náš obchod nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné poškodenie náhradného dielu alebo samotného mobilného telefónu

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Asus Zenfone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zenfone 5 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.