Dotykové sklo Cubot Max
Dotykové sklo Cubot Max Original price was: 18.00€.Current price is: 10.00€.
Späť na produkty
Dotykové sklo Cubot J3
Dotykové sklo Cubot J3 Original price was: 18.00€.Current price is: 12.00€.

Cubot King Kong 3 lcd displej + dotykové sklo – Originál

Original price was: 75.00€.Current price is: 29.00€.

Lcd display a dotyková plocha Cubot King Kong 3

Na sklade

Kategória: Značka:
Popis

Cubot King Kong 3 lcd displej + dotykové sklo

Cubot s názvom King Kong 3 nemôže byť podľa svojho názvu ničím iným ako odolným smartfónom s 5,5-palcovým dotykovým displejom. Vynikajúca voľba v prípade, že telefón radi nosíte do extrémnych podmienok a chcete si byť istý tým, že nepríde k jeho poškodeniu.

Jeho konštrukcia je totiž zhotovená z odolných materiálov a ponúka stupeň ochrany s certifikáciou IP68. To znamená odolnosť voči prachu, vode a vďaka ochrannému dotykovému sklu Corning Gorilla Glass aj voči škrabancom a úderom na displej. Nezaostáva ani v kvalite poskytovaného výkonu. Stará sa oň 8-jadrový procesor s čipom Helio P23, ktorý pracuje na frekvencii 2,5 GHz. Ako spolupracovníka zabezpečujúceho plynulú prevádzku pritom využíva operačnú pamäť s kapacitou 4GB a softvérové riešenie v podobe operačného systému Android 8.1.

Spoľahnúť sa môžete na dvojicu kvalitných fotoaparátov. Na zadnej strane sa nachádza hlavný s rozlíšením 16 Mpx, pomocou ktorého navždy zvečníte nezabudnuteľné zážitky. Na prednej strane je potom k dispozícii 13 Mpx selfie kamera, ktorou zachytené snímky budú kvalitou doslova žiariť. Všetky zábery a ešte oveľa viac potom bez problémov uložíte na 64 GB pamäť s možnosťou rozšírenia microSD kartou až do veľkosti 128 GB.

Aj pri smartfónoch s prívlastkom odolné môže prísť k takému nárazu na displej, kedy príde k jeho poškodeniu. V takom momente vám určite napadne myšlienka, či existujú výrobcovia náhradných dielov aj pre telefóny tohto typu.

Máme pre vás dobrú správu, existujú a my máme nové dotykové sklo spoločne s lcd displejom pre Cubot King Kong 3 v našej ponuke. Stačí si ho objednať, nechať vymeniť a opäť sa môžete naplno šantiť. Zachová sa totiž pôvodná odolnosť. Video, v ktorom je znázornený proces vymieňania nájdete nižšie. Malo by slúžiť pre pomoc v prípade, že sa displej so sklom rozhodnete vymeniť doma.

Cubot King Kong 3 ôžete nájsť pod názvami :

  • Cubot King Kong 3 LCD
  • dotyková plocha Cubot King Kong 3
  • Cubot King Kong 3 výmena
  • Cubot King Kong 3 LCD Displej
  • displej Cubot King Kong 3
  • Cubot King Kong 3 CD displej + dotykové sklo
  • Dotykové sklo Cubot King Kong 3

Pre daný servisný diel pre Cubot King Kong 3 poskytujeme záruku 2 roky.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky CUBOT, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie
Značka

Model

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cubot King Kong 3 lcd displej + dotykové sklo – Originál”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Doprava

Doprava

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 2,50 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

LCD nahradny displej doprava

Snažíme sa držať skladom čo najviac modelov (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 14tej hodiny sú okamžite expedované a tovar je doručený nasledujúci pracovný deň poštou . Avšak v prípade nepredvítateľných okolností radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. V prípade že objednaný tovar nie je skladom, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku príp. kuriérom na dobierku podľa toho, ktorý druh dopravy si zvolíte. Za tovar (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zasielky na pošte. Ak Vás kuriérska služba nezastihne v deň doručenia na vami uvedenej adrese , telefonicky sa s Vami spojí a dohodne si náradný čas doručenia a miesto.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 3,00 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!A